Electrolux ESF4710

Electrolux ESF4710Electrolux ESF4710
Szerokość 44 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 61 cm
Pojemność 9 kpl. naczyń
Kolor srebrny
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

AirDry AirDry technologia AirDry wykorzystuje naturalny obieg powietrza do zakończenia cyklu suszenia. Automatycznie otwiera drzwi na 10 cm w ostatniej części cyklu, do czasu wyładowania zmywarki. Naturalny sposób na uzyskanie maksymalnego wysuszenia przy jednoczesnym skutecznym zredukowaniu kosztów energii.

Satelitarne ramię spryskujące Satelitarne ramię spryskujące Pierwsze na rynku satelitarne ramię spryskujące zaimplementowane w naszej nowej zmywarce dotrze do każdego naczynia i każdego zakamarka. Innowacyjny system rozprowadzania wody umożliwia zmywanie naczyń umieszczonych w każdym miejscu zmywarki.

FlexiLift FlexiLift Dzięki regulowanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swych największych talerzy i garnków. AutoFlex AutoFlex Program AutoFlex z inteligentnym czujnikiem w trakcie każdego cyklu zmywania dostosowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń.

dzięki czemu zmywarka zużywa ich tylko konieczną liczba, aby naczynia były wyśmienicie czyste. Bez marnowania wody, energii i czasu. Tylko błyszcząca czystość – zawsze. Time Manager Time Manager Wkrótce masz podać kolację, a tu okazuje się, iż nie masz wystarczającej liczby czystych talerzy, kieliszków lub sztućców? To żaden problem.

Funkcja kontroli czasu w tej zmywarce zezwala na skrócenie czasu trwania cyklu o połowę, więc naczynia mogą być zawsze umyte na czas. Opóźnienie startu Opóźnienie startu Zmywarka, która potrafi dostosować się do Twojego rozkładu zajęć.

Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu można w dowolnej chwili włożyć do niej rzeczy i zaprogramować czas rozpoczęcia zmywania zależnie od swoich potrzeb. Zmywarka wolnostojąca ESF4710ROXSzukasz wszechstronnej zmywarki? Poznaj zmywarkę RealLife®, której wnętrze w wymiarze XXL może pomieścić wszystkie naczynia bez względu na ich kształt czy wielkość.

Satelitarne ramię spryskujące porusza się na najróżniejsze sposoby, zapewniając rewelacyjną czystość naczyń, a technologia AirDry wykorzystuje naturalny przepływ powietrza do ich suszenia. Dzięki progresywnym funkcjom możesz skrócić czas procesu nawet o połowę, skorzystać z opcji prędkiego zmywania lub opóźnić rozpoczęcie programu, dopasowując pracę urządzenia do swoich powszednich zajęć.

ponadto dzięki inteligentnemu programowi AutoFlex zmywarka każdorazowo dopasowuje zużycie wody i energii do wielkości i stopnia zabrudzenia ładunku, efektywne zmywanie w temperaturze od 45 do 70°C.

wspaniale suche naczynia Dzięki nowej technologii AirDry firmy Electrolux drzwi zmywarki otwierają się samoczynnie w ostatniej fazie cyklu zmywania. To naturalny sposób na świetne wysuszenie naczyń przy jednoczesnym pozbyciu się zacieków i obniżeniu zużycia energii.

teraz masz pewność, iż gdy wyjmiesz naczynia ze zmywarki, będą one zupełnie suche i perfekcyjnie czyste wspaniale czyste naczynia Satelitarne ramię spryskujące FlexiSpray w połączeniu z pięcioma stopniami natrysku zagwarantuje rewelacyjną skuteczność zmywania.

W odróżnieniu od tradycyjnych ramion spryskujących, FlexiSpray porusza się w kilku różnych płaszczyznach. Dzięki czemu strumienie wody docierają do wszystkich zakątków zmywarki, gwarantując, iż naczynia będą perfekcyjnie czyste niezależnie od ich ilości oraz stopnia zabrudzenia.

Time Manager Kolacja tuż tuż, a brakuje talerza, szklanki, bądź widelca? Time Manager pozwoli Ci skrócić czas zmywania o połowę, dzięki temu możesz podać swoje dania zgodnie z planem. Program 30min