Beko DFS28123

Beko DFS28123Beko DFS28123
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Zmywarka BEKO DFS28123W Trzeci kosz Ta zmywarka Beko dysponuje dodatkowym, trzecim koszem na sztućce, który oszczędzi miejsce w koszach głównych. Dzięki czemu Twoja zmywarka pomieści ż 11 kompletów naczyń – najwięcej w kategorii sprzętów do szerokości 45 cm.

AquaIntense To dopełniające ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze dokładniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin. AquaIntense nawet pięciokrotnie zwiększa efektywność zmywania.

Dno ze stali nierdzewnej Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy ma ona dno ze stali rdzoodpornej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna gwarantuje znacznie większą odporność i wyższy poziom higieny we wnętrzu urządzenia.

Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne aromaty nie zagoszczą wewnątrz Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli radować się nią poprzez mnóstwo lat. Fast+ Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu.

Po jej włączeniu cykl zmywania przebiegnie znacznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej efektywności. GlassShield Jedną z flagowych i najszczególniej innowacyjnych funkcji zmywarek Beko jest technologia GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach.

Ze względu na ich subtelną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko produktywnie chroni wszelkie szklane naczynia,dodatkowo 20-to krotnie wydłuża ich żywotność. Hot Air System suszenia gorącym powietrzem w kreatywny sposób wykorzystuje powietrze nagrzane po zmywaniu,dokładnie wysuszyć Twoje naczynia.

starczy, iż na pewien czas pozostawisz je w urządzeniu po zakończeniu zmywania, a wyjmiesz je suche i gotowe do odłożenia do szafki. Oświetlenie wnętrza Kiedy używamy zmywarki – zwłaszcza wieczorem - często przeszkadza nam brak światła, przez co niedużo komfortowo jest w odpowiednim miejscu ułożyć naczynia i załadować zmywarkę.

System oświetlenia wnętrza urządzenia da nam w tym przypadku pokaźniejszą wygodę użytkowania urządzenia. Połowa załadunku Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki aby ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu.

Silnik inwerterowy To same zalety: bezawaryjność, cichsza praca, komfort i spokój w domu i niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie. Program automatyczny Allin1 Twoja zmywarka Beko samoczynnie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, aby w pełni zastosować możliwości wykorzystanego detergentu.

Program Quick&Shine niepowtarzalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który nadzwyczajnie nadaje...