Beko DFS26024

Beko DFS26024Beko DFS26024Beko DFS26024Beko DFS26024Beko DFS26024Beko DFS26024
Klasa energetyczna A++
Szerokość 44 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 60 cm
Pojemność 10 kpl. naczyń
Sterowanie elektroniczne
Rodzaj panelu zewnętrzny
Ilość programów 6
Poziom hałasu 47 dB
Kolor biały
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Zmywarka DFS26024W

Dno ze stali nierdzewnej

Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy posiada ona dno ze stali nierdzewnej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna gwarantuje widocznie większą trwałość i wyższy poziom higieny w środku urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą wewnątrz Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli radować się nią przez dużo lat.

Fast+
Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie znacznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej efektywności.

GlassShield
Jedną z flagowych i najszczególniej progresywnych funkcji zmywarek Beko jest technika GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko wydajnie broni wszelkie szklane naczynia,także 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

Hot Air
System suszenia gorącym powietrzem w kreatywny sposób wykorzystuje powietrze nagrzane po zmywaniu,skrupulatnie wysuszyć Twoje naczynia. Wystarczy, że na pewien czas pozostawisz je w urządzeniu po zakończeniu zmywania, a wyjmiesz je suche i gotowe do odłożenia do szafki.

Połowa załadunku

Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki by ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu umożliwia dowolne rozłożenie naczyń na górnym albo/i dolnym koszu.

Silnik inwerterowy
Silnik inwerterowy to same atuty: bezawaryjność, cichsza praca, komfort i spokój w domu oraz niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

Program samoczynny Allin1
Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, by w pełni zastosować możliwości zastosowanego detergentu.

Program Quick&Shine
specyficzny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który nieprzeciętnie nadaje się do codziennego zmywania.

Trzypoziomowy system Acrobat
Regulacja wysokości pełnego kosza to nie problem! Trzypoziomowy System Acrobat sprawi,prosto dostosujesz wnętrze zmywarki do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać.

Klasa energetyczna A++ (od A+++ do D)
Dzięki zaimplementowaniu najnowszej technologii produkty z klasą sprawności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny,jeszcze dbają o środowisko naturalne.

Klasa suszenia A
Dzięki postępowemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!

Klasa zmywania A
Klasa zmywania A jest najkorzystniejszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich.

objętość 10 kompletów
Ta zmywarka Beko jest wyjątkowo pojemna i zmieści aż 10 kompletów naczyń.

9,5 l
Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię używania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, by jeden cykl mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej efektywności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie 9,5 litra wody w trakcie programu referencyjnego.

47dB
Niski poziom hałasu generowany poprzez zmywarkę powoduje,perfekcyjnie nada się także do aneksów kuchennych i małych mieszkań.

Blokada przed dziećmi

Dzięki tej funkcji istnieje możliwość zablokowania przycisków czy pokrętła, na wypadek gdyby bawiło się nimi dziecko. Uniemożliwia to także dokonanie przypadkowych zmian podczas trwania pracy produktu.

uzupełniające płukanie
w sytuacji użycia szerokiej ilości detergentu w niedługich programach zmywania, jego pozostałości mogą osadzać się na naczyniach. Funkcja uzupełniającego płukania sprawi, iż nie trzeba się już będzie tym przejmować - resztki detergentu zostaną bowiem skrupulatnie wypłukane.

LCD
Urządzenie zaopatrzone jest w poręczny i estetyczny ekran LCD, który pokaże Ci ustawione właściwości i istotnie ułatwi (oraz przyśpieszy) obsługę Twojej zmywarki Beko.

Regulacja wysokości półeczek na kubki
Funkcja ta oferuje maksymalne zastosowanie dostępnej przestrzeni. Wysokie kubki oraz niższe filiżanki mogą być umieszczone np. Jedne na drugich.

dostosowywane wsporniki talerzy
Funkcja składanie wsporników umożliwia stworzenie uzupełniającego miejsca w koszu zmywarki na pokaźniejsze naczynia np. Spore patelnie czy garnki.

SteamGloss
technologia SteamGloss sprawi, iż umyte w zmywarce Beko naczynia będą błyszczeć jak świeże, a na dodatek po wyjęciu z urządzenia będzie można od razu ustawić je w miejscu przeznaczenia - bez strachu o to, że na obrusie czy w szafce pojawią się mokre plamy. Taki efekt uzyskany zostaje przez zastosowania ciepła panującego w komorze zmywarki po zakończeniu procesu.

System Water Safe
System Water Safe to ochrona poprzez wypływem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody, dopływ wody do zmywarki odcinany jest automatycznie.

Zdejmowany blat
W wolnostojących produktach Beko istnieje możliwość fotografie blatu. Dzięki temu, w jeszcze łatwiejszy sposób możesz zagospodarować przestrzeń w swej kuchni i łazience.

6 programów
Beko wie, że życie potrafi zaskakiwać i niejednokrotnie zdarza się, że 2 czy 3 programy zmywania to zdecydowanie za niedużo. Nasi eksperci opracowali aż 6 najróżniejszych programów zmywania, pozwalających lepiej uporać się z różnorodnymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Program Auto 45-65°C

Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera właściwości zmywania.

Program InnerClean
Program mycia wnętrza zmywarki w sposób prędki i ekonomiczny sprawi, iż Twoje urządzenie Beko będzie zawsze czyste w środku - zadba także o higienę i miły aromat wewnątrz zmywarki.

Program Mini 30

Program ten przeznaczony jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń oraz szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.


Funkcje
ALLin1 • uzupełniające płukanie • Extra lśnienie • Fast+ • GlassShield • Opóźniony start • Połowa załadunku • Silnik inwerterowy • Wskaźnik czasu pozostałego do końca zmywania • Wskaźnik nabłyszczacza • Wskaźnik soli • Zabezpieczenie przed dziećmi • Zabezpieczenie przed nieszczelnością