Amica DFM636

Amica DFM636Amica DFM636Amica DFM636Amica DFM636Amica DFM636Amica DFM636
Klasa energetyczna A++
Zużycie wody 10 l
Sterowanie elektroniczne
Rodzaj panelu zewnętrzny
Kolor czarny, biały, srebrny
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Zmywarka Amica 59.8 cm srebrna DFM636ACSHJ

MaxiSpace3
Najwięcej czasu przy zmywaniu zajmuje wyjmowanie ze zmywarki sztućców. Teraz to nie problem. MaxiSpace3 trzeci, niezależny kosz umieszczony w górnej części komory znacznie to upraszcza. Nie musisz się już schylać, kosz ma też specjalne przegródki, dlatego wszystko przebiega szybciej i komfortowoj. Zmywarka jest również bardziej pojemna bo nie tracisz miejsca na pojemnik na sztućce w dolnym koszu dzięki temu możesz włożyć więcej naczyń aż do 14 kompletów! A więcej naczyń w zmywarce to pokaźniejsza ekonomia użytkowania i pokaźniejsze oszczędności za każdym zmywaniem.

Klasa skuteczności energetycznej A++
Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet, a także środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym łączy, niższe rachunki. Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy A++ w stosunku do zmywarki klasy A+ wynosi 37 kWh/rok. Dzięki temu zyskasz choćby do 32 bezpłatnych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to efektywność pod każdym względem! Zmywasz naturalnie i ekonomicznie!

Autoczyszczenie 70/90 min.
Nie uwielbiasz myć wnętrza zmywarki? Nie musisz! Pozwól jej wyczyścić się samej! Ze specjalnie dostosowanym programem do czyszczenia i pielęgnacji urządzenia oszczędzasz czas i energię. Wysoka temperatura i obroty zapewniają efektywne domycie wszelkich zakamarków komory. Zmywarka jest czysta i odświeżona, rozszerza się też jej żywotność. A Ty odpoczywasz!

krótki 20' 35/20 min.
Stopień zabrudzenia naczyń często się różni. Gdy przygotowujesz się na przyjęcie gości, a szklanki czy kieliszki w szafce są zakurzone, nie musisz korzystać z długich programów zmywania! Uruchom Program niedługi 20' i w mgnieniu oka wyciągnij ze zmywarki odświeżone naczynia. Oszczędzasz na czasie i zużyciu wody.

Program Auto 45° - 55°C/150 min.
Masz tyle najróżniejszych parametrów zmywania do wyboru i choćby nie musisz pamiętać, którego zastosować w danej sytuacji! Zmywarka sama dobierze intensywność mycia dostosowując cechy do poziomu zabrudzenia naczyń! Dzięki specjalnemu czujnikowi będzie korygować ustawienia w trakcie procesu zmywania, by na bieżąco optymalizować cały proces. Naciśnij przycisk Auto i daj jej pracować!

System Up&Down
Nie wszystkie naczynia mieszczą się wewnątrz? System Up&Down nietrudne aranżowanie przestrzeni w zmywarce tak, jak chcesz. Możesz przesuwać górny kosz w górę i w dół, co pozwala Ci zyskać uzupełniające miejsce na spore garnki albo wysokie szklanki i kieliszki. A regulować kosz możesz choćby przy pełnym załadunku! Więcej miejsca, więcej wygody!

Funkcja Opóźnienie Startu: 1-24 h
Wybierz właściwy moment. Funkcja pozwala zaprogramować zmywarkę tak, żeby uruchomiła się w najistotniej odpowiednim momencie, nawet do 24 godzin później. Dzięki temu możesz użyć bardziej opłacalną taryfę opłat za energię elektryczną.

HalfLoad
Rodzina wyjechała na wakacje i masz dzisiaj wyraźnie mniejsze potrzeby? Mniej garnków, mniej talerzy, mniej kubków? Nie chcesz czekać, aż uzbiera Ci się cała linia brudnych naczyń? Wypełnij zmywarkę tak jak Ci trzeba i włącz funkcję HalfLoad. W czasie mycia pracować będą na zmianę wszystkie ramiona natryskowe zmywarki, naczynia będą umyte, a Ty zużyjesz nawet do 20% mniej wody i prądu. To obszerna oszczędność, a naczynia i tak są idealnie czyste!

3 częściowy układ filtrów
dzisiaj możesz posiadać pełne zaufanie do swej zmywarki. Wszystkie zanieczyszczenia usuwane są poprzez widoczny, trzyczęściowy układ filtrów. Każdy z trzech filtrów pełni inną rolę. Główny filtr zatrzymuje resztki jedzenia, rozdrabnia je i eliminuje ze zmywarki. Filtr gruboziarnisty zatrzymuje wielkie kawałki, na przykład kości, które następnie trzeba pousuwać ręcznie. Wreszcie trzeci z filtrów - mikrofiltr zatrzymuje resztki jedzenia w specjalnym zbiorniku i uniemożliwia im powrót do komory zmywarki. Potrójne zabezpieczenie, dłuższa żywotność zmywarki i wysoka efektywność mycia.

Komora ze stali rdzoodpornej
Nie musisz już martwić się o żywotność swej zmywarki, która ma wnętrze z kwasoodpornej stali szlachetnej. Dzięki temu przy właściwym wykorzystywaniu nie grozi jej korozja. Ale to nie wszystko. Ten typ stali ogranicza osadzanie się rozmaitych substancji - na przykład tłuszczu. Dzięki czemu, wewnątrz zmywarki nie namnażają się bakterie. Naczynia są naprawdę czyste i można z nich bezpiecznie korzystać.

Extra suszenie
potrzebujesz perfekcyjnie wysuszonych naczyń? Nic trudnego. Starczy włączyć funkcję Extra suszenie. Dzięki temu naczynia będą osuszać się nieco dłużej, skutecznie.

Składane komponenty w koszach
Masz dobór! Możesz tak ułożyć naczynia w zmywarce, jak będzie Ci komfortowo. Nie udało się załadować wszelkich naczyń, które powinny trafić do środka? Wykorzystaj składane półeczki w górnym koszu i stwórz sobie taką przestrzeń, jakiej potrzebujesz. Jeśli jednak potrzebujesz umyć garnki czy półmiski złóż grzebienie w dolnym koszu, w ten sposób zyskasz płaską powierzchnię, która pomieści spore naczynia. Oba kosze są tak przemyślane, aby można je było złączyć do potrzeby chwili. Przy każdym cyklu mycia możesz wykorzystać dowolną, wybraną kombinację.

Bezpieczne mycie kieliszków

Naczynia posiadają rozmaite kształty. To obserwacja dość oczywista, lecz problem pojawia się, kiedy trzeba je jednostajnie poukładać w zmywarce. Dzisiaj mamy bezpieczne rozwiązanie. Uchwyty na kieliszki w zmywarkach są usztywnione odpowiednimi silikonowymi klipsami, które nie tylko oddzielają od siebie kieliszki, lecz także minimalizują ich przesuwanie, naczynia nie ocierają o siebie i dzięki czemu nie rysują się. Dzisiaj możesz zmywać bez obaw i masz pewność, iż naczynia będą nie tylko czyste, lecz i bezpieczne.

HotAir System

Już nie musi Cię nękać wizja rozstawionych wszędzie naczyń, które po wyjęciu ze zmywarki potrzebują czasu by wyschnąć! W HotAir System suszenie odbywa się na zasadzie kondensacji - woda z naczyń, rozgrzanych wysoką temperaturą ostatniego płukania, odparowuje. Wnętrze zmywarki i znajdujące się w niej powietrze jest ciepłe, a naczynia suche. Czysto, sucho i komfortowo.

Silnik Twin-Speed

w trakcie jednego cyklu zmywasz różnorodne naczynia. A przecież delikatne filiżanki wymagają innych warunków niżeli masywne garnki Dlatego bezszczotkowy silnik w zmywarkach Amica zapewnia przeróżne poziomy ciśnienia wody delikatne naczynia w górnym koszu są bezpieczne, gdy w dolnym koszu trwa intensywne zmywanie uciążliwych zabrudzeń. Zmywarka pracuje też ciszej i pobiera mniej energii, a silnik ma obszerniejszą wytrzymałość.

ChildLock

Ciekawskie maluchy potrafią nabroić wszędzie, nawet w kuchni. Na szczęście zmywarki Amica możesz w nietrudny sposób zabezpieczyć przed skutkami beztroskiej zabawy, poprzez zablokowanie przycisków funkcyjnych. Dzięki czemu nie musisz się już obawiać przypadkowego wyłączenia albo zmiany ustawień urządzenia. Wszystko umyje się zgodnie z planem!

WashRestart
Awaria prądu? Nie musisz uruchamiać wybranego programu mycia naczyń od początku. Dzięki funkcji Memory, zmywarka zapamięta wszystkie ustawienia i samoczynnie wznowi pracę w tym miejscu, w którym ją, z braku zasilania, przerwała.

System zabezpieczeń przed zalaniem
Zmywarka pracuje, a Ty zastanawiasz się, czy w tym czasie możesz pójść do sklepu albo na spotkanie z przyjaciółmi? Oczywiście, że możesz. Nad zmywarką czuwa cały system zabezpieczeń, który nie pozwoli jej zalać mieszkania. Zmywarka może więc bezpiecznie zostać sama w domu. A jeśli w czasie jej pracy zachcesz się zdrzemnąć - śpij spokojnie!

Program Intensywny 60°C/170 min.
aby umyć konkretnie zabrudzone naczynia, takie jak np. Przypalone garnki, nie wystarczy zwykły program. Przed zmywaniem stanowczym konieczne jest zmywanie wstępne. Płukanie odbywa się dwukrotnie w zimnej i raz w gorącej wodzie. Program Intensywny, wykorzystując maksymalną temperaturę zmywania oraz zwiększoną dawkę detergentów sprawia,choćby przypalony tłuszcz znika bez śladu.

informacje technologiczne

 • typ: Wolnostojąca
 • Panel sterujący: odkryty
 • liczba programów: 7
 • pojemność: 14 kompletów
 • Zużycie wody: 11 L
 • Funkcje: Zabezpieczenie przed zalaniem
 • Trzeci kosz: Tak
 • Programy zmywania: Auto
 • Poziom hałasu: 47 dB
 • Klasa energetyczna: A++
 • Kolor: metaliczny
 • Wysokość: 84.5 cm
 • Szerokość: 59.8 cm
 • Głębokość: 60 cm