Tefal FV 9834E0

Tefal FV 9834E0
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Łatwe odkamienianie Ochrona dzianin i długotrwałe działanie Z żelazkiem Tefal możesz prasować bez obaw dzięki specyficznej szufladce Calc Collector, która ułatwia usuwanie kamienia. Wystarczy ją wyjąć i opróżnić, by utrzymać najwyższą wydajność urządzenia i zapobiec plamom na tkaninach.

Gładki ślizg po dzianinie Stopa Durilium Airglide Autoclean Nowa warstwa stopy Durilium AirGlide powoduje, że żelazko wręcz ślizga się po tkaninie, gwarantując o 33% łatwiejsze prowadzenie*. Co więcej, funkcja Autoclean dba o czystość stopy żelazka, gwarantując za każdym razem lekkie prasowanie.

*W porównaniu z innymi warstwami żelazek Tefal – test zewnętrzny powłok w 2016 Usuń zagniecenia Wytwarzanie pary 55g/min Osiągnij dużą produktywność i szybkość prasowania żelazkiem Tefal, dzięki wytwarzaniu pokaźnej ilości pary.

Para wnikając w dzianinę rozluźnia jej włókna, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń. Pozbądź się odpornych zagnieceń dodatkowe uderzenie pary 240g/min Pozbądź się najtrudniejszych zagnieceń dzięki dodatkowemu mocnemu uderzeniu pary w żelazku Tefal.

Pozwala ono także na przystępne odświeżenie ubrań w trakcie prasowania w pionie. Ultra prędkie nagrzewanie Moc 3000W Wysoka moc powoduje, iż stopa prędko się nagrzewa, a żelazko nieprzerwanie stwarza dużą ilość pary.

Żelazko jest gotowe do zastosowania w mgnieniu oka, co ponadto skraca czas prasowania. Ochrona dzianin przed plamami Funkcja Anti Drip Uniknij całkowicie poplamienia ciuchów podczas prasowania dzięki funkcji Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych żelazka.

Pełne bezpieczeństwo prasowania Funkcja automatycznego wyłączania Nie martw się, jeśli zapomnisz wyłączyć żelazko. Funkcja Auto Stop samoczynnie wyłącza pozostawione w pionie żelazko po 8 minutach. W sytuacji, jeśli urządzenie zostawione zostało na stopie albo boku, wyłączenie nastąpi już po 30 sekundach.

Ciągłe, nieprzerwane prasowanie Zbiornik na wodę 350ml Dzięki zbiornikowi na wodę o pojemności 350 ml można spokojnie prasować przez długi czas, bez konieczności uzupełniania wody. Daje to możliwość wyprasowania ciuchów dla całej rodziny na ważne wspólne wyjście bez ciągłego dopełniania zbiornika.

Właściwa liczba pary do tkaniny Funkcja samoczynnej pary Dzięki funkcji samoczynnego ustawienia nie musisz zastanawiać się nad ustawieniem odpowiedniej ilości pary do prasowanej dzianiny. Starczy dobrać temperaturę do typu prasowanego materiału, a resztą zajmie się żelazko....