Plecak młodzieżowy Topgal ROTH 19038 B

Plecak młodzieżowy Topgal ROTH 19038 BPlecak młodzieżowy Topgal ROTH 19038 BPlecak młodzieżowy Topgal ROTH 19038 B
Rodzaj plecak
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Dwukomorowy plecak w niebieskim kolorze dla uczniów od 6-8 klasy podstawówki, do szkoły przeciętnej niesprężyste plecy ze stelażem z wagą piórkową - waży jedyne 0,06 kg regulowane szelki i pas piersiowy Plecak z kolekcji ROTH ma dwie komory główne, dwie pojemne kieszenie z przodu, a także kieszenie z boków.

wewnątrz są uzupełniające kieszenie. Zmieści sporo książek! Plecy w plecaku są nieelastyczne, obszyte materiałem zapewniającym cyrkulację powietrza. Są anatomicznie uformowane poprzez lekki stelaż aluminiowy. Szelki są grubo wyściełane, mają pas piersiowy.

Szelki są regulowane, więc plecak porośnie wraz z uczniem. System pleców jest dostosowany do młodzieży o wzroście powyżej 150 cm. Tylna komora plecaka jest najpojemniejsza. Świetna do przenoszenia ciężkich książek albo notebooka o wielkości 15,4.

Na taki sprzęt stworzyliśmy specjalną kieszeń, która też kieszonkę na smartfon albo na tablet. Kieszeń na kompa można też na przenoszenie zeszytów, teczek. Komora przednia jest węższa,luźno zawiera format A4.

Znajduje się w niej kieszeń produkowana z siateczki w której można przenosić dokumenty, minimalne rzeczy. Kieszeń jest zapinana na zamek. Z jednej strony plecaka znajduje się prosta kieszonka zamykana na zamek, a na drugiej stronie kieszeń z siateczki na butelkę z wodą.

Nad kieszenią jest pas kompresyjny, który po zapięciu na dodatek ustabilizuje butelkę. Butelka nie jest wyposażeniem. Z przodu plecaka znajdują się dwie kieszenie. W mniejszej można przenosić piórnik ETUE 19038 (nie jest wyposażeniem), a w pokaźniejszej śniadanie.

Odblaski są przodu, na bokach i na szelkach. Szare odblaski fajnie współgrają z białymi elementami designu, nie odróżniają się zbytnio od wzoru plecaka. Inne ergonomiczne rozwiązania plecaka: uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce membrana przeciwdeszczowa grube dno z materiału Topdura (testowane przez ITC)