TV LED Samsung QE65Q950

TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950TV LED Samsung QE65Q950
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Bezgraniczny wyświetlacz Doświadczaj niczym nieograniczonych wrażeń dzięki niedostrzegalnej ramce. Niewidoczne krawędzie i smukła obudowa pozwolą Ci radować się rewelacyjnym obrazem bez żadnych ograniczeń. Rozdzielczość 8K Odkryj nowy wymiar rzeczywistości w 8K.

Dzięki 33 milionom pikseli każda klatka stanie się bardzo wyraźna, a Ty poczujesz jeszcze więcej satysfakcji z oglądania. Procesor Quantum 8K Inteligentne skalowanie poprawia obraz, który oglądasz z różnych źródeł, do jakości osiągalnie zbliżonej do 8K w czasie rzeczywistym, wykorzystując technologię uczenia maszynowego.

Inteligentne Skalowanie do 8K Dzięki Inteligentnemu Skalowaniu do 8K obejrzysz Twoje ulubione filmy w wyższej jakości. Procesor Quantum 8K skaluje oglądane materiały do jakości osiągalnie zbliżonej do 8K*.

stwarza realistyczne tekstury i redukuje szumy piksel po pikselu. Odkryj na nowo to, co kochasz oglądać, dzięki QLED 8K. *Efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju , a także ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera i w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Funkcja Adaptacji Obrazu Pora dnia i oświetlenie nie mają znaczenia. Funkcja Adaptacji Obrazu cały czas reaguje na panujące dookoła Ciebie warunki i samoczynnie reguluje jasność, a Ty możesz radować się niezmiennie genialnym obrazem.

Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS+) Doświadczaj kinowej jakości dźwięku, który podąża za akcją na ekranie telewizora. Nowy system głośników dostarcza więcej szczegółów dzięki przestrzennemu dźwiękowi i technice Dźwięku Podążającego za Obiektem+.

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 32x Każdy detal staje się szczególnie wyraźny. Gęsto skoncentrowane strefy podświetlenia LED natychmiast regulują każdą scenę i wyciągają z niej pełnię czerni i bieli.

Ultra szeroki Kąt widzenia za każdym razem masz najlepsze miejsce przed telewizorem. Ultra spory Kąt Widzenia to świetny obraz dla każdego, niezależnie od punktu siedzenia, dzięki filtrom antyrefleksyjnym. Quantum HDR 3000 Quantum HDR 3000 to nowa jakość odtwarzania detali, a także jasności obrazu.

dzisiaj możesz cieszyć się najbogatszą gamą barw i jeszcze głębszym kontrastem, który odkryje przed Tobą każdy szczegół. Dzięki dynamicznemu mapowaniu tonów HDR10+ uszlachetni barwy i kontrasty scena po scenie – tak, byś mógł docenić każdy detal.

100% Natężenie kolorów (dzięki technologii Quantum Dot) Odkryj barwy, które zapierają dech. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni barw, które będą idealne niezależnie od jasności.

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) Kiedy w pobliżu pojawiają się szumy, nie musisz zwiększać głośności, by usłyszeć dialogi. Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to za Ciebie. Teraz nie ominie Cię żadne słowo. Jeden Pilot Steruj kompatybilnymi urządzeniami i treściami przy pomocy Jednego Pilota.

Jeden Pilot rozpoznaje Twoje pozostałe urządzeni...