TV LED LG OLED55CX3

TV LED LG OLED55CX3TV LED LG OLED55CX3TV LED LG OLED55CX3
Przekątna ekranu 55 "
Funkcje Smart TV
Złącza HDMI 4
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

  Opis produktu

  Telewizor LG OLED55CX3LA 55" (4K HDR SmartTV) znakomicie oświetlany obraz Telewizor LG OLED55CX3LA jest nieszablonowy dzięki technologii samoświecących pikseli. Nową jakość obrazu telewizyjnego zapewnia ponad 100 milionów samoświecących subpikseli.

  Ciesz oko najgłębszą czernią, największym bogactwem barw i najszczególniej realistycznym obrazem. Tęsknisz za błyskotliwem wypełnionego gwiazdami nocnego nieba? Jeśli oglądasz je na zwykłym telewizorze LED, czerń nie jest wystarczająco ciemna, a gwiazdy nie są wystarczająco jasne.

  Dzieje się tak, ponieważ telewizory LED mogą wyłączać tylko niektóre strefy oświetlenia, co powoduje efekt „halo". Natomiast telewizory LG OLED, które działają w oparciu o samoświecące piksele, piksele które świecą niezależnie, jeden po drugim.

  Przekłada się to na efekt w całości czarnego nieba i ostrzejsze, wyraźniejsze gwiazdy. Właśnie to mogą prezentować samoświecące piksele. Gdy zobaczysz to na własne oczy, zdasz sobie sprawę, że istnieją telewizory LG OLED i wszystko inne.

  Niezwykłe wrażenia wizualne Procesor α9 Gen3 AI zainstalowany w telewizorze LG OLED55CX3LA analizuje treść za pomocą algorytmów głębokiego uczenia dostarcza na wyświetlacz najistotniej optymalny obraz. Wszystkie poprawki są dokonywane samoczynnie w celu zapewnienia jak najlepszego obrazu i dźwięku, żeby oglądanie za każdym razem było niezwykłym przeżyciem.

  Procesor automatycznie reguluje obraz, wyłączając wygładzanie ruchu, żeby pozwolić w pełni radować się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń. Zniewalaj się treścią w kinowej jakości i doświadcz w pełni artystycznych walorów każdego filmu.

  Usłyszysz to od liderów branży. Nowy rozdział w rozwoju telewizji Zamień swój telewizor LG OLED55CX3LA w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaje głos ludzki, umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT.

  Głosowa obsługa telewizora w języku polskim odbywa się z wykorzystaniem pilota Magic. Skorzystaj z pilota Magic i mów w naturalny sposób po polsku, by wyszukiwać dane, zmieniać ustawienia i niemało innych.

  Możesz nawet poprzez telewizor sterować inteligentnymi urządzeniami w Twoim domu. Technika LG ThinQ AI wykorzystuje technologię głębokiego uczenia, dzięki czemu staje się coraz ulepszona w miarę użytkowania.

  Postaw na mistrzowski dźwięk i obraz Oglądaj filmy skrupulatnie tak jak powinno się je oglądać – w zapierającej dech w piersi jakości. Inteligentna technika Dolby Vision IQ w telewizorze LG OLED55CX3LA dopasowuje jasność ekranu, odcienie i kontrast na podstawie rodzaju treści i warunków oświetlenia.

  technologia Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym typu treści. Nieprzeciętne wrażenia w grach Telewizory LG OLED55CX3LA jako pierwsze na rynku obsługują technologię NVIDIA G-SYNC dzięki temu stanowią nadzwyczajny dobór dla gracza.

  Postaw na wyraźniejszy i bardziej płynny obraz w grach bez zacinania, bez opóźnień i bez migan...