Apple iPhone 6 16GB

Apple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GB
System operacyjny iOS
Przekątna wyświetlacza 4.7 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1334 x 750
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 16 GB
Pamięć RAM 1 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 8 Mpx
Aparat przedni 1.2 Mpx
Czas czuwania 250 h
Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, barometr, czujnik światła
Komunikacja WiFi, USB, Bluetooth, NFC, LTE, 3G
Funkcje kompas cyfrowy, GPS, czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 1815 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD nie
Rodzaj baterii Li-Ion
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

  Opis produktu

  iPhone urósł
  I zeszczuplał

  Stworzenie iPhone'a o obszerniejszym, bardziej nowoczesnym wyświetlaczu wymagało przesunięcia granic dizajnu. Począwszy od jednolitej obudowy ze szkła i metalu, aż po uderzająco smukły profil, każdy detal pozostał precyzyjnie przemyślany, żeby Twoje doświadczenia były jeszcze lepsze. Dlatego iPhone 6, mimo pokaźniejszego wyświetlacza, znakomicie leży w dłoni. To jednorodna, harmonijna konstrukcja, w której sprzęt perfekcyjnie współpracuje z oprogramowaniem, dając początek nowej generacji iPhone'ów — udoskonalonej w każdym calu.

  ekran nie tylko obszerniejszy
  ulepszony

  Zbudowanie obszerniejszego wyświetlacza to duża rzecz. Zbudowanie pokaźniejszego wyświetlacza Multi‑Touch o znakomitych, żywych kolorach i wyższym kontraście przy jeszcze szerszym kącie widoczności — to znacznie więcej. A właśnie tego dokonaliśmy, tworząc nasz nowy wyświetlacz Retina HD.

  Ogromna moc
  znaczna sprawność

  Zbudowany w oparciu o 64-bitową architekturę klasy komputerowej, nowy procesor A8 zapewnia więcej mocy i dłuższą pracę, sterując przy tym obszerniejszym wyświetlaczem. Koprocesor ruchu M8 z niezwykłą produktywnością pobiera dane z innowacyjnych czujkaów i kompletnie nowego barometru. A dzięki wydajniejszej baterii iPhone'a 6 możesz zrobić na nim więcej i używać go dłużej aniżeli kiedykolwiek.

  Kamera, która odmieniła fotografię
  teraz odmieniwideo

  iPhonem robi się na świecie więcej zdjęć aniżeli jakimkolwiek aparatem fotograficznym. Kamera iSight ma w całości nowy czujka z funkcją Focus Pixels i nowe funkcje wideo, takie jak nagrywanie w formacie HD 1080p z częstością 60 klatek na sekundę lub 240 klatek na sekundę dla filmów w zwolnionym tempie, a także nagrywanie poklatkowe. Dzisiaj będziesz mieć jeszcze więcej powodów, aby uwiecznić niezapomniane chwile na wideo.

  szybkie połączenia bezprzewodowe
  Jak świat długi i wielki

  iPhone 6 szybciej pobiera dane w sieci 4G LTE i obsługuje więcej pasm LTE niż jakikolwiek inny smartfon — co dla Ciebie oznacza jeszcze wygodniejszy roaming. A Wi‑Fi jest dzisiaj choćby trzykrotnie szybsze.

  Bezpieczeństwo w jednym palcu
  technika Touch ID

  przełomowa technika Touch ID pozwala Ci w nieskomplikowany sposób zabezpieczyć iPhone'a wspaniałym hasłem: własnym odciskiem palca. Możesz go zastosować także do potwierdzania zakupów w iTunes, App Store i sklepie iBooks, co uwalnia Cię od konieczności wprowadzania hasła.

  Następna generacja układów nawigacyjnych
  technika A-GPS, GLONASS

  GPS ma udoskonalony zasięg i jest staranniejszy, natomiast AGPS pozwala na szybsze odnalezienie położenia, co może się okazać przydatne w nagłych sytuacjach. Stosowanie Glonass i GPS pozwala uzyskiwać użytkownikom nawigacji najdokładniejsze dane na temat aktualnej pozycji. Atuty podwójnego zasięgu satelitarnego docenić mogą kierowcy w mieście gdzie wysokie budynki nieraz „zasłaniają" wielki fragment nieba, podczas wyjazdów na leśnej drodze gdy szukają wymarzonego domku na wakacje czypodczas opadów deszczu i śniegu na trasie wycieczki kiedy to sam sygnał GPS już nie wystarcza.

  Największa odsłona iOS ze wszelkich.
  Najnowocześniejsze rozwiązania

  iOS 8 to najistotniej innowacyjny przenośny system operacyjny na świecie. Świeże, zdumiewające możliwości i funkcje systemu iOS 8 pozostały zaprojektowane tak, aby w pełni użyć potencjał obszerniejszego wyświetlacza. Dlatego iOS 8 nie tylko świetnie współpracuje z iPhonem 6 — powoduje, iż wszystko czego doświadczasz jest obszerniejsze i ulepszone.