Xiaomi Redmi 9A

Xiaomi Redmi 9AXiaomi Redmi 9AXiaomi Redmi 9AXiaomi Redmi 9AXiaomi Redmi 9AXiaomi Redmi 9AXiaomi Redmi 9AXiaomi Redmi 9A
System operacyjny Android
Pamięć wbudowana 32 GB
Pamięć RAM 2 GB
Komunikacja WiFi
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 5000 mAh
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

smartfon xiaomi Redmi Redmi 9A wyekwipowano w funkcje, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie. Uwagę zwraca tutaj pomiędzy innymi obszerny 6,63-calowy ekran. Co więcej, dokument ochrony przed niebieskim światłem gwarantuje, iż Twoje oczy nie będą zmęczone choćby po długim wpatrywaniu się w wyświetlacz.

w dodatku procesor MediaTek Helio G25 zadba o niesamowitą wydajność. Zaskoczy Cię także wyjątkowo żywotna bateria, która może być codziennie stosowana przez ponad 2,5 roku bez znaczącej degradacji. Dowiedz się, jakie jeszcze parametry skrywa w sobie ten smartfon.

Rób zdjęcia, które zaskoczą cię fantastyczną jakością Smartfon wyposażono w tylną kamerę z 13-megapikselowym aparatem. Dzięki temu uda Ci się zarejestrować znakomite chwile, które zostaną z Tobą na nad wyraz długo.

Obrazy zaskoczą Cię żywą kolorystyką i nieszablonową jakością. Efekt kalejdoskopu pozytywnie wpłynie na Twoje nagrania. Podczas odtwarzania zapewnisz sobie mnóstwo radości. Technologia Palm Shutter Dzięki Palm Shutter łatwo zrobisz grupowe selfie.

W tym celu musisz tylko zwrócić dłoń do aparatu, a następnie włączyć samowyzwalacz. Wciągający ekran Smartfon Redmi 9A ma potężny i wciągający ekran o przekątnej 6,63 cala. Dlatego dzięki temu zapewnisz sobie niesamowite wrażenia w trakcie rozgrywania pasjonujących potyczek, a także śledzenia losów ulubionych bohaterów filmowych.

Dla ochrony Twoich oczu zastosowano tutaj rozwiązanie, które zabezpiecza przed niebieskim światłem nawet po spędzeniu wielu godzin przed ekranem smartfonu. Długa żywotność baterii Na pokładzie znalazło się także miejsce dla baterii o pokaźnej obszerności 5000 mAh, która akcentuje się długą żywotnością.

w rezultacie możesz korzystać ze sprzętu przez mnóstwo lat i wciąż radować się niezawodnością. Skuteczny procesor Smartfon realizuje swoje zadania za sprawą szczególnie wydajnego ośmiordzeniowego procesora MediaTek Helio G25.

Dziki temu będziesz czerpać radość z płynnej pracy pozbawionej opóźnień. Technika HyperEngine dba o to, żeby Twoje wrażenia w trakcie emocjonujących rozgrywek były płynne i wyjątkowo realistyczne. Na skutek czego bez trudności zatopisz się w świecie wirtualnej rzeczywistości.

Odblokuj smartfon przy pomocy funkcji Al Face Unlock Smartfon jest nie tylko użyteczny, ale także dba o Twoje bezpieczeństwo. Technika Al Face Unlock odblokuje sprzęt po tym, jak automatycznie rozpozna Twoją twarz.

Łączność z innymi urządzeniami Smartfon zaopatrzono w port micro USB, wejście słuchawkowe jack 3,5 mm, a dodatkowo Dual 4G standby. Co więcej, możesz zwiększyć pamięć do 512 GB przez zastosowanie karty micro SD.

oporny na zachlapanie w przypadku smartfonu Redmi 9A zaimplementowano powłokę wytrzymałą na zachlapanie. Daje to pokaźniejsze poczucie bezpieczeństwa....