Samsung Galaxy A52

Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52Samsung Galaxy A52
System operacyjny Android
Pamięć wbudowana 128 GB
Pamięć RAM 6 GB
Komunikacja WiFi
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 4500 mAh
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Smartfon Samsung Galaxy A52 5G SM-A526BLVDEUE 6GB + 128GB Fioletowy Poznaj Galaxy A52 5G Łączność 5G. Gotowość na transfer informacji najnowszej generacji*Awesome aparat. Zaawansowany system czterech obiektywów z aparatem głównym 64 MP (z optyczną stabilizacją obrazu) i inteligentnymi funkcjami.

Awesome bateria. Długie godziny pracy dzięki baterii o pojemności 4500 mAh, a także wsparciu prędkiego ładowania 25 W**. Awesome ekran. Doskonały obraz na 6,5-calowym wyświetlaczu Super AMOLED o wysokim odświeżaniu 120 Hz.

Awesome pamięć. Do Twojej dyspozycji aż 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu).Wodoodporność. Smartfon jest zgodny z normą IP67, co czyni go bardziej opornym na wodę i kurz***. Designerski wygląd.

postępowy design z drobnymi ramkami i zaokrąglonymi krawędziami ułatwiającymi trzymanie smartfona. Przedni aparat do selfie. Wysokiej jakości zdjęcia w rozdzielczości 32 MP, które można w prosty sposób edytować i upiększać.

Game Booster i aplikacje Google. Optymalizuje ustawienia podczas grania, byś mógł w pełni oddać się wciągającej rozgrywce. Na Galaxy A52 5G SM-A526BLVDEUE możesz komfortowo korzystać z najpopularniejszych aplikacji Google.

* Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce. ** Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, wykorzystywanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowanych baterii i wielu innych czynników.

***Galaxy A52 posiada stopień ochrony IP67. Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej przez czas nieprzekraczający 30 min. Nie zaleca się użytkowania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem.

w sytuacji zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie pry jednoczesnym wciskaniu przycisków. Bezpieczne zastosowanie jedynie w wodzie o niskim ciśnieniu. Woda płynąca pod wysokim ciśnieniem, jak woda z kranu lub prysznica, może uszkodzić urządzenie.

5G - najszybszy przesył danych Samsung Galaxy A52 5G SM-A526BLVDEUE jest gotowy na najszybszy kanon transferu danych*. Pozwala jednoczyć ze sobą urządzenia w sposób bardzo prędki, umożliwiając streaming, granie i pobieranie plików 20 razy szybciej aniżeli do tej pory**.Hiperszybkie pobieranie.

Sieć 5G będzie na tyle szybka, iż będziecie mogli cieszyć się niezwykłą prędkością transferu, niezależnie czy jesteś w domu, czy poza nim. Gry i sport. Będziecie mogli doznać niesamowitych wrażeń w trakcie grania, nawet w przypadku bogatych w grafikę gier AR i VR, zanurzając się w wirtualnej rzeczywistości.zawsze w kontakcie.

Sieć 5G umożliwi Ci prowadzenie wysokiej jakości rozmów i połączenie swego domu, biura i samochodu w jedną sieć. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce.

** Rzeczywiste szybkości sieci mogą się różnić w zależności od dostawcy usług sieciowych. Progresywne możliwości aparatu Ciesz się różnorodnymi zdjęciami w wysokiej jakości dzięki Galaxy A52 5...