Samsung Galaxy A21s

Samsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21sSamsung Galaxy A21s
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 6.5 "
Rozdzielczość wyświetlacza 720 x 1600
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 32 GB
Pamięć RAM 3 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 48 Mpx
Aparat przedni 13 Mpx
Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czujnik grawitacyjny
Komunikacja WiFi
Funkcje czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 5000 mAh
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 8
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu Najważniejsze parametry
ekran Infinity-O 6,5" HD+ TFT o maksymalnie zredukowanych ramkach to obszerniejszy obraz przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów oraz żywe, nasycone odcienie i najwyższy kontrast.

Poczwórny aparat: 48 MP - aparat główny, 8 MP Ultra szerokokątny aparat (kąt widzenia 123"), 2 MP - aparat głębi ostrości, 2 MP - aparat z funkcją Macro oraz przedni aparat 13 MP to unikatowe zdjęcie w najkorzystniejszej jakości.

unikalny design i przypasowanie do każdej dłoni wynika z estetycznej pokrywy wykonanej z najwyższej jakości tworzyw.

Wszystkie niezbędne pliki bez problemu zmieszczą się w urządzeniu dzięki pamięci 32 GB z możliwością zwiększenia jej do 512 GB.


*Karta microSD sprzedawana jest osobno.
dostępność może się różnić w zależności od kraju i producenta.

nad wyraz długi czas pracy i krótki czas ładowania zagwarantuje technologia Fast Charging 15W oraz bateria o objętości 5,000 mAH.

Wysoki poziom bezpieczeństwa telefonu zagwarantuje umieszczony z tyłu urządzenia czytnik linii papilarnych.wykwintne wzornictwo. Wyświetlacz Infinity-O Display TFT


dostępny w 3 wersjach kolorystycznych (czarny, niebieski oraz biały z holograficznym połyskiem) Galaxy A21s to najwyższa jakość znana z maszyn marki Samsung. Wyposażony został w ekran Infinity-O Display posiadający proporcje ekranu do pokrywy na poziomie przekraczającym 90% i w smukły korpus (8,9 mm), który rewelacyjnie zawiera się w każdej rąk i upraszcza nawigację po ekranie.
Poznaj fotograficzne nowości. Cztery aparaty tylne


Poczwórny aparat Galaxy A21s to gwarancja najwyższej jakości realizowanych zdjęć i filmów. Główny ma wysoką rozdzielczość 48 MP, drugi 8 MP i oferuje super obszerny kąt 123", trzeci 2 MP odpowiada za głębię ostrości, a czwarty o rozdzielczości 2 MP dedykowany jest do ujęć Macro. Zaopatrzony został też w funkcję Live Focus, która rozmywa tło za fotografowaną osobą. Ponadto optymalizator scen, który namierza niepoprawnie zrobione zdjęcia. Za najwyższą jakość wideo-rozmów odpowiada zaś przedni aparat 13 MP.
za każdym razem gotowy do działania. Wysoka skuteczność i więcej miejsca na filmy


Pamięć RAM o pojemności 3GB i pamięci 32 GB z możliwością powiększenia do 512 GB to więcej miejsca na ulubione zdjęcia i filmy. Galaxy A21s może obsługiwać też dwie karty SIM w tym samym momencie, ponieważ został zaopatrzony w funkcję Dual Sim.
chroni Twoje dane. Czytnik linii papilarnych


Umieszczony z tyłu urządzenia czytnik linii papilarnych broni zapisane na urządzeniu pliki, uniemożliwiając osobom nieupoważnionym odblokowanie smartfona. To najwyższy poziom bezpieczeństwa smartfona będący równocześnie intuicyjny i komfortowy obsłudze.
zniewalający wyświetlacz Infinity-O


przejrzyj więcej na znacznym ekranie


Infinity-O Galaxy A21s to 6,5-calowy wyświetlacz o szerokim współczynniku proporcji, który wypełnia ekran treścią od krawędzi do krawędzi. Pozwala oglądać ulubione filmy, gry i streamingu na żywo na wyświetlaczu HD+.

*Obrazy symulowane w celach ilustracyjnych.
**wyświetlacz zbliżony do bezramkowego, pełnoekranowy, od krawędzi do krawędzi.
***Mierzony po przekątnej, wymiar ekranu wynosi 6,5"; w pełnym prostokącie i 6,5"; z uwzględnieniem zaokrąglonych narożników. Rzeczywista powierzchnia widoczna jest mniejsza ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie w kamerze.

innowacyjne możliwości aparatu i video
Uchwyć najcenniejsze chwile z poczwórną kamerą


Galaxy A21s pozwala wykonywać wyostrzone, mistrzowskie zdjęcia dzięki zaawansowanej poczwórnej kamerze. Główna kamera 48MP (F2.0) to wyraźne fotografie o każdej porze dnia, a udoskonalona kamera Macro 2MP pozwala na szczególnie wyrafinowane zbliżenia. Funkcja Live Focus w aparacie o gł