Huawei Watch

Huawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei WatchHuawei Watch
Przekątna wyświetlacza 1.4 "
Waga zegarka 1 g
Rozdzielczość wyświetlacza 400 x 400
System operacyjny Android
Pojemność akumulatora 300 mAh
Komunikacja NFC, Bluetooth, WiFi
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach najróżniejszych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, lecz też ćwiczeń fitness realizowanych w zamkniętych pomieszczeniach.

Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg niezbędnych parametrów: dystans, tempo, tętno, a także spalone kalorie. Jeśli biegasz, na dodatek możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami wytwarzanymi poprzez współpracującą z nami producenta Firstbeat.

Jeśli uwielbiasz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe lub górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz kreować i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wyszczególnionego przez Ciebie celu.

Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak też działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą danych. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są proste w użyciu podczas intensywnego wysiłku.

wyświetlacz jest dotykowy. Działa w intuicyjny sposób. Zastosowanie technice AMOLED i kontrastujących ze sobą kolorów sprawia,informacje wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i pokaźne. Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz samoczynnie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, klasyczny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali niełatwym do pogodzenia oczekiwaniom.

wyświetlacz jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Jednocześnie pokrywa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali nierdzewnej jest lekka, wytrzymała i niełatwa do zarysowania.

Komfort podnosi także sprężysty pasek. Wytworzony z plastikowego kauczuku pozostaje odporny na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać rozmaite tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

Jedne mają mają charakter sportowy, inne - klasyczny. Dzięki czemu HUAWEI Watch GT Active może być genialnym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma pojemność 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać choćby 22 godziny.

Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem perfekcyjnym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy lub triatlonowe zawody trwające kilkanaście albo więcej godzin. Ale zegarek może pracować dłużej.

Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, samoczynnie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby dwa tygodnie.precyzyjniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

przez to pozycjonowanie jest mniej staranne, a uzyskiwane wyniki namawiają do wyciągania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości lub szybkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

dzięki temu geolokalizacja jest staranniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, umożliwia bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a na skutek czego uzyskiwanie coraz udoskonalonych rezultatów w trakcie zawodów.

Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest poprzez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4, a także europejski GALILEO.Monitoring serca poprzez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został wyposażony w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

Funkcja zezwala na monitorowanie pracy serca przez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, żeby Cię ostrzec. Informacje są dostępne z poziomu urządzenia i aplikacji Huawei Health.

jednocześnie mogą być źródłem poręcznej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i stworzone w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z serii HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i precyzyjnie pilnuje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w chwili, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zainicjuje wybudzanie dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami zmniejszającymi tym sposobem poczuc