Tracer Hydra

Tracer HydraTracer HydraTracer HydraTracer HydraTracer HydraTracer HydraTracer HydraTracer HydraTracer Hydra
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Regulacja głośności tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

dedykowane oprogramowanie pozwala uzyskać najlepsze efekty dźwiękowe strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, realizowanych kroków zarówno twoich jak i rywala. Zaimplementowany mikrofon widocznie usprawnia komunikację z partnerami, zaś umieszczony na kablu komfortowy pilot pomoże Ci w prosty sposób regulować podstawowe cechy dźwięku.

Tracer Hydra to także nad wyraz ciekawy design, który bez dwóch zdań przypadnie do gustu choćby tym najmocniej wymagającym graczom. Artykuł wyposażono w mocno opleciony przewód, gwarantując jego bezproblemowe działanie przez długie lata.

technologia dźwięku przestrzennego Chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami? System dźwiękowy w technologii Virtual Surround gwarantuje niezapomniane doznania i rozszerza realizm gry. Asygnowane oprogramowanie umożliwi Ci dostosowanie ustawień słuchawek do Twoich jednostkowych preferencji – równocześnie natężenia basów, jak również kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie.

Podświelenie LED artykułu Podświetlenia LED to jednocześnie użyteczne wyróżnienie wybranych części (np. Przyciski, sterowanie), jak też sposób na nadanie interesującej stylistyki. Zalety takiego rozwiązania najłatwiej odczuć podczas nocnych sesji przed komputerem, kiedy to atrakcyjne podświetlenie, nadając niebanalny wygląd towaru, usprawnia równocześnie jego stosowanie.

asygnowane oprogramowanie Oprogramowanie dołączone do produktu, zwiększa jego podstawową funkcjonalność, zezwalając zmieniać zaawansowane funkcje, ustawienia i sposób działania artykułu Tracer. Zainstaluj i przekonaj się sam, jak w 100% użyć swoje urządzenie.

kabel w oplocie Urządzenie podłączane do komputera przy pomocy wytrzymałego kabla we usztywnionym oplocie, zapewniając wytrzymałość i niezawodność wykorzystywania na długie lata....