Sony WH-1000XM3

Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Słuchawki WH-1000XM3 Poznaj nowy poziom ciszyZobacz, jak to jest słuchać tylko muzyki dzięki funkcji osłabiania hałasu, która blokuje hałas jak nigdy dotąd. Sprawdź też, jak inteligentne mogą być słuchawki poznaj zaawansowaną technikę osłabiania zewnętrznych hałasów, np.

Adaptive Sound Control, wygodne funkcje, takie jak Quick Attention, asystenta głosowego i sterowanie dotykiem.Wszechogarniająca ciszaDzięki funkcji osłabiania zewnętrznego hałasu zgiełk miasta możesz zostawić za sobą.

W słuchawkach WH-1000XM3 zastosowaliśmy najszczególniej nowoczesną technikę osłabiania hałasu z procesorem QN1 HD. Wspaniale przylegające nauszniki.Więcej mocy = jeszcze mniej hałasuNowy procesor QN1 HD istotnie rozszerza skuteczność funkcji osłabiania hałasu.

asygnowany procesor NC to pewność, iż jakość muzyki nigdy nie ucierpi z powodu skuteczności procesora.Blokuj więcej hałasuWiększość słuchawek osłabiających zewnętrzne hałasy ma za zadanie blokować hałas pojazdów podczas podróży.

Słuchawki WH-1000XM3 nie są tutaj wyjątkiem,prawidłowo blokują dodatkowo inne hałasy, np. Głosy i gwar miasta.Redukcja hałasów podczas lotuWyjątkowa optymalizacja ciśnienia atmosferycznego zagwarantuje optymalny dźwięk na sporej wysokości.Brak przewodów, znakomity dźwięk bez zakłóceńTechnologia LDAC umożliwia przesyłanie trzy razy większej ilości danych (przy maks.

szybkości transmisji 990 kb/s) niżeli bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH, dzięki temu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.Dźwięk, w który uwierzyszWzmacniacz zintegrowany z procesorem QN1 HD z najlepszym w swojej klasie współczynnikiem sygnału do zakłóceń i niskim poziomem zakłóceń przy urządzeniach mobilnych zapewnia znakomitą jakość dźwięku.

Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom z ciekłokrystaliczną polimerową membraną (LCP) słuchawki radzą sobie z solidnymi rytmami i reprodukują pełny zakres częstotliwości do 40 kHz.Inteligentne słuchanie dzięki funkcji SENSE ENGINE, która automatycznie dostosowuje ustawienia do warunkówZobacz, jak ustawienia Adaptive Sound Control samoczynnie wykrywają Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie czy czekanie i optymalnie dopasowują ustawienia dźwięków otoczenia.

Dzięki funkcji Quick Attention możesz rozmawiać bez zdejmowania słuchawek wystarczy dotknąć pokrywy,ograniczyć głośność i bezproblemowo prowadzić rozmowę. Wygoda poprzez cały dzieńBardzo miękkie nauszniki z pianki poliuretanowej gwarantują równe rozłożenie nacisku i udoskonalone dopasowanie (dzięki obszerniejszej powierzchni kontaktu z ciałem).

Jeszcze większą wygodę gwarantuje większa i bardziej użyteczna przestrzeń na uszy. A dzięki zmniejszonej wadze nie poczujesz, że masz je na głowie.Inteligentniejsze od przeciętnych słuchawekWszystko w zasięgu ręki.

Możesz odbierać połączenia dwukrotnym dotknięciem lub zmieniać utwory, regulować głośność i nawiązywać połączenia, przesuwając po panelu. By aktywować asystenta głosowego, wystarczy przytrzymać przycisk.Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanieCzas pracy baterii wynosi 30 godzin, więc wystarczy Ci energii nawet na dłuższe wycieczki.

A jeśli musisz szybko się podładować, po 10-minutowym ładowaniu za pomocą opcjonalnego zasilacza sieciowego masz mocy na 5 godzin.Akcesoria w pakiecie: Torba Przejściówka umożliwiająca wykorzystanie w czasie lotu kabel połączeniowy kabel USB Pozostałe cechy:...