Sony WF-1000

Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000Sony WF-1000
Mikrofon tak
Regulacja głośności nie
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ douszne
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy standard w branży
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najbardziej innowacyjną technologię osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc w pełni zatracić się w dźwięku.

Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia zaczyna działać likwidujący hałas procesor QN1e HD. Likwiduje on wyraźnie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.

Przetwornik akustyczny 6 mm
niewiele znaczący, efektywny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm we wnętrzu słuchawek gwarantuje bogaty, czysty dźwięk.

wyjątkowy dźwięk z niewiele znaczącymi zniekształceniami.
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio oraz cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z niewielkimi zniekształceniami.

Interpolacja muzyki cyfrowej z wykorzystaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana kompozycja anteny dają stabilne, bezustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

doskonałe do oglądania telewizji, filmów itp.
Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.

znakomite wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu równocześnie, zapewniając doskonałe wrażenia.

Zoptymalizowana konstrukcja anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, żeby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki temu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.

poręczna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
Słuchawki z redukcją hałasu funkcjonalnie stykają się z trzema zróżnicowanymi punktami w uchu, zapewniając konkretne, komfortowe przypasowanie.

Wkładki pozostają na miejscu
Gumowa powierzchnia przeciwpoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki czemu nie wyślizgną się nieprzewidzianie.

choćby 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają przez 6 godzin, a praktyczny futerał do ładowania zagwarantuje dopełniające 3-krotne ładowanie. To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.

szybkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.

ergonomiczny magnetyczny futerał-ładowarka
Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swym miejscu. Kabel USB-C prędko i z łatwością naładuje futerał, pozwalając słuchać muzyki poprzez cały dzień.

Połącz jednym dotknięciem: prędkie przełączanie
Umieszczenie palca na wkładce dousznej zmniejsza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

Funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie dostosowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która samoczynnie wykrywa, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przypasować ustawienia do swych preferencji.

automatyczne wstrzymywanie i odtwarzanie
czujka zbliżeniowy w każdej wkładce wyłapuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i odpowiednio ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana samoczynnie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.

Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.

Korzystaj z asystenta głosowego
Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google starczy poprosić.

Czysty dźwięk podczas rozmów poprzez komplet głośnomówiący
Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia dłoni zapewnia swobodną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń przy pomocy jednej wkładki lub obu. Dzięki czemu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 posiadają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, żeby przejść do następnego utworu.

Konfigurowalne przyciski dotykowe
Łatwo możesz przystosować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki uzupełniające opcje, np. Asystenta Google.

innowacyjna klasyka
Zależało nam na eleganckim, subtelnym stylu - od minimalistycznych, gładkich słuchawek po elegancko doszlifowany futerał ładujący.

Wszystko, czego Ci trzeba
W komplecie znajduje się przewód do ładowania USB-C oraz dwa rodzaje wkładek dousznych w różnych rozmiarach.

Sony zaleca
Sony zaleca,zawsze aktualizować urządzenia do najnowszego dostępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3, a także powiadomienia o ich dostępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, przystępnej gratisowo w Google Play i Apple App Store.