Słuchawki dokanałowe XBLITZ Uni Pro 3 Czarny

Słuchawki dokanałowe XBLITZ Uni Pro 3 CzarnySłuchawki dokanałowe XBLITZ Uni Pro 3 CzarnySłuchawki dokanałowe XBLITZ Uni Pro 3 CzarnySłuchawki dokanałowe XBLITZ Uni Pro 3 CzarnySłuchawki dokanałowe XBLITZ Uni Pro 3 Czarny
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz UNI PRO 3 Xblitz Uni Pro 3 to pakiet słuchawek bezprzewodowych, które łączą się z Twoim telefonem lub innym urządzeniem mobilnym z zastosowaniem technice Bluetooth. Gdy nie korzystasz z zestawu słuchawkowego, możesz schować go do specjalnego etui, które pełni uzupełniającą funkcję powerbanku.

Poczuj wolność dzięki prawdziwie bezprzewodowym słuchawkom Xblitz Uni Pro 3. Zero przewodów, zero niepotrzebnych wtyczek, zero problemów przy poruszaniu się, gdy słuchasz muzyki. Komplet może konsolidować się z Twoim telefonem na odległość do 10 metrów, dając Ci pełną swobodę ruchu.

Ciesz się ulubionymi dźwiękami, gdziekolwiek jesteś. Xblitz Uni Pro 3 to komplet słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem, które dają Ci nie tylko genialną jakość dźwięku,ponadto nieporównany komfort użytkowania.

Niezależnie od preferowanego rodzaju muzyki – nasze słuchawki zagrają tak, iż na nowo zakochasz się w swoich ulubionych utworach. Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 3 są naprawdę małe, subtelne i użyteczne.

Możesz z łatwością zabrać je ze sobą w podróż, na trening albo do pracy. Komplet wspaniale sprawdzi się we wnętrzu pomieszczeń np. Na siłowni czy w biurze, ale także na zewnątrz – np. Podczas biegania, czy jazdy na rowerze.

Zadbaliśmy o to, byś mógł cieszyć się jak najkorzystniejszą jakością muzyki. Dlatego też słuchawki Xblitz Uni Pro 3 znamionuje brzmienie głębokiego, czystego bassu. To absolutna gratka dla miłośników mocnego brzmienia.

Dzięki mikrofonom zastosowanym w słuchawki możesz odebrać dzwoniący telefon bez szukania Twojego smartfona. Wystarczy, że naciśniesz wielofunkcyjny przycisk na jednej z bezprzewodowych słuchawek Xblitz Uni Pro 3,cieszyć się rozmową.

Komunikacja przebiega bezproblemowo, będziesz słyszeć swego rozmówcę tak korzystnie, jak aby stał tuż obok Ciebie. Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Xblitz Uni Pro 3 rewelacyjnie sprawdzą się także w rozmowach poprzez komunikatory internetowe.

Xblitz Uni Pro 3 możesz ładować nawet w Twojej kieszeni lub torbie! Etui urządzenia pełni ponadto funkcję powerbanku. Możesz radować się działaniem wyraźnie dłużej w sytuacji innych słuchawek bezprzewodowych.

W zestawie: słuchawki XBLITZ UNI PRO 3 2 pary gumek wymiennych stacja dokująca- power bank przewód ładujący USB