Sennheiser HD 100

Sennheiser HD 100Sennheiser HD 100Sennheiser HD 100Sennheiser HD 100
Mikrofon nie
Rodzaj połączenia przewodowe
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Perfekcja w każdym calu Wysokiej klasy słuchawki przewodowe. Wysokiej klasy słuchawki przewodowe firmy SENNHEISER zadowolą nawet najszczególniej wymagających użytkowników i sympatyków znakomitych dźwięków.

Niemiecka myśl technologiczna nigdy nie zawodzi. W dodatku w tym przypadku przetworniki SENNHEISER HD 100 są wytworzone całkowicie w fabryce w Niemczech. Komfortowe i komfortowe Słuchawki SENNHEISER HD 100 wyekwipowano w pełnowymiarowe nauszniki z welurowymi poduszkami i stylowe wykończenie w szarym macie.

Do słuchawek załączony jest wytrzymały i nieplączący się przewód o długości 1,4 m ze złączem Jack 3,5 mm. Składany pałąk Słuchawki są niezwykle lekie, ważą zaledwie 113 g, jak dodatkowo użyteczne i komfortowe w stosowaniu.

regulowane części nauszne i użyteczny, składany pałąk całkowitą swobodę ruchów proste przechowywanie w podróży. Specyficzny dźwięk Słuchawki SENNHEISER HD 100 wyposażono w zamknięte, dynamiczne przetworniki, które ograniczają niepożądany hałas z otoczenia i zapewniają głębokie brzmienie tonów niskich i czysty dźwięk....