QCY T1C

QCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1CQCY T1C
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Przemyślane rozwiązania

Słuchawki, za sprawą praktycznej budowy, doskonale leżą w uszach, dzięki temu użytkowanie ich jest komfortowe, nawet gdy korzystamy z nich przez dłuższy czas. W komplecie znajdują się trzy wkładki o różnorodnych wielkościach, co daje możliwość dobrania ich do niemal każdego ucha. W wersji T1C projektanci postawili na otwarte etui, dzięki czemu bez problemu można wyciągnąć i schować słuchawki jedną ręką.


przeznaczona aplikacja

T1C samoczynnie łączą się z ostatnim sparowanym urządzeniem. Wystarczy uruchomić Bluetooth na smartfonie, wyjąć słuchawki z etui i gotowe. Słuchawki posiadają przeznaczoną aplikację na telefony, w której można kontrolować equalizer, edytować funkcje dotykowego panelu i niemało innych.


Wysoka jakość dźwięku

Dzięki zastosowaniu fachowego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają wyjątkowo poprawnie odwzorowany dźwięk, gwarantując jednocześnie zaakcentowany bas i wyśmienite średnie i wysokie tony. Dzięki swojej uniwersalności słuchawki spełnią kryteria praktycznie każdego użytkownika.


Dwa tryby odtwarzania

W zależności od potrzeb słuchawki można wykorzystywać w trybie stereo, lub mono. Tryb mono zezwala na podłączenie każdej słuchawki do innego urządzenia, dzięki temu w jednej słuchawce możemy np. Prowadzić rozmowę, a w drugiej słuchać muzyki. Użycie technologii ENC zapewnia czysty.


Ładujące etui

Akumulatory, w które zaopatrzone są słuchawki, pozwalają na odtwarzanie muzyki do 4 godzin. Ładuje się je przez włożenie ich do etui, natomiast magnetyczny system łączenia zapobiega ich wypadnięcie. Zaimplementowany akumulator o objętości 380 mAh pozwala na 4-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, gwarantując dodatkowe kilkanaście godzin pracy. Dzięki swoim niewielkim wymiarom etui możemy wziąć praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki lub kieszeni.


świetne do grania

Bluetooth 5.0 zagwarantuje szybką transmisję danych i zrównoważony sygnał, co powoduje, iż opóźnienia są niepokaźne i niezauważalne. Przydatne jest to niezwykle w grach przenośnych typu FPS, gdzie dźwięk odgrywa szczególnie ważną rolę i często decyduje o życiu i śmierci wielu graczy.


Inteligentne sterowanie

Słuchawki zostały wyekwipowane w dotykowe panele, które wygodne sterowanie. Za ich sprawą można przełączać muzykę, wstrzymywać ją, uruchamiać ponownie oraz odbierać i odrzucać połączenia głosowe. Potrójne naciśnięcie przycisku MFB uruchomi inteligentnych asystentów takich jak Xiao Ai, Siri, czy Alexę, którzy jeśli tego sobie zażyczymy, przełączą nam muzykę, zadzwonią do znajomych, czy sprawdzą pogodę.


Klasa IPX4

T1C posiadają ochronę klasy IPX4, która zezwala na korzystanie z nich podczas skomplikowanych warunków pogodowych. W przypadku zabrudzenia słuchawek, bez obaw o ich zniszczenie, można przemyć je pod bieżącą wodą. Jest to wyjątkowo przydatne, gdy po intensywnym treningu zachodzi potrzeba odświeżenia urządzenia dla obszerniejszego komfortu wykorzystywania.


A gdy przepadną

Aby uniknąć zgubienia słuchawek i godzinnych poszukiwań, T1C, za sprawą aplikacji, mają możliwość namierzenia ostatniej lokalizacji, w której były stosowane. Ponadto istnieje w dodatku możliwość uruchomienia w nich zdalnie sygnału dźwiękowego, który pomoże nam w ich odnalezieniu.


Specyfikacja