Natec Argon 200

Natec Argon 200Natec Argon 200Natec Argon 200Natec Argon 200Natec Argon 200Natec Argon 200Natec Argon 200Natec Argon 200Natec Argon 200Natec Argon 200Natec Argon 200Natec Argon 200
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktuGENESIS ARGON 200 Niebieskie SŁUCHAWKI Z MOCĄ Genesis Argon 200 to słuchawki, które łączą w sobie korzystną jakość dźwięku, moc, a także tak szczególnie cenioną w rozgrywkach czułość mikrofonu. Dodatkowo komplet charakteryzuje się spektakularnym wykończeniem, które nadaje mu charakteru i powoduje, że każdy użytkownik czuje się w nich jak mistrzowski gracz.


duże PRZETWORNIKI Argon 200 bardzo korzystną jakość dźwięku, która jest istotnie widoczna podczas gry. Za jak najkorzystniejsze i najpełniej odzwierciedlające wydarzenia z wirtualnego świata brzmienie odpowiadają wysokiej jakości szerokie 50-milimetrowe przetworniki oraz parametry takie jak dynamika na poziomie 96 dB czy impedancja na poziomie 32 omów.

CZUŁY MIKROFON pakiet słuchawkowy wyekwipowany jest w wysokiej jakości czuły mikrofon z funkcją redukcji szumów. Dzięki niemu komunikacja z zespołem lub zwykła rozmowa przez komunikator nie będzie ograniczana poprzez jakiekolwiek szumy.

KONTROLA Umieszczony na przewodzie słuchawek Argon 200 kontroler pozwala na regulację głośności dźwięku, co pozwala na dobranie intensywności dźwięku do aktualnych potrzeb. To wykorzystanie akcentuje gamingowy charakter słuchawek. Teraz nie trzeba już przerywać rozgrywkizespoić niezbędne atrybuty do swych oczekiwań.

TRWAŁY kabel W OPLOCIE W Argon 200 wyszukamy długi na 2 metry przewód w odzieżowym oplocie. Takie rozwiązanie powoduje,przewód nie plącze się i nie łamie, co istotnie wydłuża cykl życia urządzenia. Oplot jest dodatkowo stylowo doszlifowany, co stało się już jednym ze znaków rozpoznawczych marki Genesis. WYGODA I DESIGN Słuchawki, oprócz szeregu funkcjonalności dźwiękowych, pozostały zaprojektowane tak, żeby dawały maksymalny komfort użytkowania. Obszerne nauszniki są wyekwipowane w miękkie pady obszyte skórą organiczną, a wnętrze pałąka wyściełane jest miękkim materiałem. W dodatku dla uzyskania innowacyjnego designu pałąk jest od zewnątrz obszyty ekoskórą. Takie rozwiązania, w połączeniu z postępowym kształtem, nadają Argon 200 nieszablonowego gamingowego charakteru.
właściwości:
wariant słuchawek: Nauszne
System audio: Stereo
Regulacja głośności: Na przewodzie
Podświetlenie: Nie
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz
Dynamika głośników: 96 dB
Mikrofon: Tak
Mocowanie mikrofonu: Na wysięgniku
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
Czułość mikrofonu: -38 dB
Komunikacja: Przewodowa
Długość przewodu: 200 cm
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
Złącza: Mini Jack x2
Waga: 240 g
Impedancja: 32 Ohm
Kolor: Czerwony
Przeznaczenie: Dla graczy