Logitech H820

Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820Logitech H820
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktukomplet słuchawkowy Logitech H820e Headset
Bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do komunikacji biznesowej - Zasięg do 100 m (300 stóp)
- Do 10 godzin rozmów
- Wielogodzinny komfort
KOMFORT I WYGODA BEZPRZEWODOWEGO ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO
Kiedy prowadzisz długie połączenia konferencyjne, nad wyraz ważna jest możliwość podniesienia się z fotela. Korzystając z zestawu słuchawkowego Logitech H820e Wireless Headset, możesz wstać, by zapisać notatki na tablicy, przejść do cichego gabinetu albo wyprostować się i przeciągnąć. Komplet słuchawkowy H820e, który zaprojektowano z myślą o komforcie i wygodzie, ma wyściełany pałąk i miękkie, wymienne nakładki słuchawek oraz proponuje technologię niwelacji szumów.

BEZPRZEWODOWA PRACA DLA większEJ SWOBODY

zestaw słuchawkowy Logitech H820e Headset pozostaje połączony w odległości 100 m od biurka i zagwarantuje czas rozmów szerokopasmowych do 10 godzin. Bezprzewodowa łączność DECT nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze.
WYGODA poprzez CAŁY DZIEŃ
Ciesz się wygodą i elegancją. Uzupełnieniem lekkiej i innowacyjnej konstrukcji zestawu słuchawkowego H820e Headset są materiały o najwyższej jakości, takie jak nylon TR90, wyściełany pałąk zamszowy i wymienne zamszowe nakładki słuchawek. Pozwala to uzyskać niemało godzin wygody i wysoką solidność.

nadzwyczajnY DLA energicznYCH BIUR

Prowadzenie rozmów telefonicznych w dynamicznym miejscu pracy może być skomplikowane. Zestaw słuchawkowy H820e Headset pozostał zaprojektowany do takich sytuacji. Komplet słuchawkowy automatycznie paruje się z dowolnym urządzeniem dokującym H820e jest to idealne rozwiązanie, jeśli niejednokrotnie zmieniasz biurka. Dioda LED sygnalizuje innych o trwającym połączeniu, w trakcie gdy wskaźnik wizualny informuje o nadchodzącej rozmowie.
ZAPROJEKTOWANY DLA FIRM
zestaw słuchawkowy H820e Headset ma atesty modnego oprogramowania do obsługi konferencji, takiego jak Skype dla firm i Cisco Jabber. Komplet słuchawkowy H820e jest zalecany dla zajętych użytkowników biznesowych w otwartych miejscach pracy, biurach lub biurach domowych. Wybierz zestaw głośnomówiący H820e Mono albo H820e Dual z jednym albo dwoma głośnikami.
TAK, teraz ROZMAWIAM
Wskaźnik LED z tyłu wysięgnika powiadamia wizualnie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.1

usuwanie SZUMU I ECHA

zestaw słuchawkowy H820e jest zaopatrzony w funkcję usuwania echa akustycznego i mikrofon z funkcją niwelacji szumów, dzięki czemu Ty i Twoi rozmówcy będziecie słyszeli się idealnie nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

automatycznE PAROWANIE

Zestawy słuchawkowe H820e parują się automatycznie po umieszczeniu w dowolnym urządzeniu dokującym H820e do ładowania, co ułatwia ich użycie z dowolną stacją roboczą w przypadku szerokiego wdrożenia albo częstej zmiany biurek.
ŁATWE W OBSŁUDZE elementy STERUJĄCE
Połączeniem można sterować przy użyciu przycisków odbierania/kończenia1, a także rozszerzania/ograniczania głośności. Budowa z uniesionym przyciskiem zapewnia punkt odniesienia dla palców, dzięki temu możesz wyczuć przyciski w trakcie naciskania. Dotykowy przycisk na dostosowywanym wysięgniku umożliwia wyciszanie i anulowanie wyciszenia.
BEZPIECZEŃSTWO SŁUCHANIA
Funkcja Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami o poziomie głośności przekraczającym 115 dBA, by zapewnić doskonały komfort w trakcie prowadzenia rozmów głosowych i słuchania muzyki. Funkcja jest zgodna z normą EN 60950-1.
świetnie DZIAŁAJĄCE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
Połączenie bezprzewodowe w paśmie DECT zagwarantuje nadzwyczajny zasięg bezprzewodowy i nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze. Dostępna opcja przełączania szerokiego i wąskiego pasma pozwala na podniesienie produktywności w miejscach wdrożenia o wysokiej gęstości i wydłużenie czasu rozmowy. 1. W sytuacji wdrożenia programów Microsoft Lync i Cisco. Najnowszą wersję można znaleźć w witrynie www.logitech.com/ciscocompatibility. Współpracuje z programem Skype przy użyciu dodatku plug-in (wybierz trafny towar i pobierz oprogramowanie w witrynie http://www.logitech.com/support/business-products).
EAN: 5099206041622
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 981-000512
Przeznaczenie: Call center
konstrukcja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: DECT
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Mono
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Pasmo przenoszenia (min.): 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 7 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
Waga: 88 kg
Akcesoria w pakiecie: - komplet słuchawkowy Logitech H820e Headset - Podstawka do ładowania- Zasilacz- kabel USB- Krótka instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Pozostałe parametry: kryteria systemowe:- Windows Vista albo nowszy- macOS 10.7 albo nowszy- Linux- Jeden port USB 2.0