Huawei FreeBuds 3i (biały) z etui ładującym

Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

HUAWEI FreeBuds 3iCZYSTY DŹWIĘK | REDUKCJA SZUMÓW | DŁUGI CZAS PRACYZ najnowszymi bezprzewodowymi słuchawkami HUAWEI FreeBuds 3i zanużysz się w świecie klarownych dźwięków. Złożone z wyraźnie słyszalnych linii i składników akustycznych.

Bez dokuczających szumów. Produktywna bateria gwarantuje długi czas pracy. Dzięki silikonowym końcówkom słuchawki FreeBuds 3i są bezpiecznie dostosowane i komfortowe. Uwagę przykuwa jeszcze smukły i ascetyczny design.Delektuj się przezroczystym dźwiękiemSłuchawki FreeBuds 3i wykorzystują innowacyjną technologię uwalniającą dźwięki w najwierniejszej postaci.

Muzyka jest słodka i bogata w detale. Głębokie basy i czysty alt tworzą muzyczny bukiet, którym wreszcie możesz się delektować. Długo i bez zakłóceń.Uwolnij się od zbędnych i dokuczliwych szumówW autobusie i w metrze, na lotnisku,choćby na ulicy hałas może osiągnąć wartość 90 decybeli (dB).

Tymczasem już powyżej 35 db nasz układ nerwowy rozpoczyna źle reagować. Czujemy narastające zmęczenie, spada koncentracja. Nie poprawiamy stanu, zakładając starszej generacji słuchawki i zwiększając głośność, aby tylko zagłuszyć otaczający nas hałas.

HUAWEI FreeBuds 3i działają inaczej. Nie musisz słuchać głośno muzyki, by zredukować szumy. Zyskaj komfort w hałaśliwych miejscachBezprzewodowe słuchawki HUAWEI FreeBuds 3i wykorzystują technologię podwójnego mikrofonu ANC, która umożliwia aktywną redukcję szumów aż do 32 dB.

dzięki czemu możesz słuchać muzykę, odtwarzać audiobooki albo prowadzić rozmowy telefoniczne w miejscach, gdzie hałas jest obfity. Dźwięki będą czyste i wyraźne. Zanuż się w muzyce albo audiobooku na dużo godzinZe słuchawek FreeBuds 3i możesz korzystać bez obawy o prędkie rozładowanie baterii.

Jedno ładowanie zezwala na rozmowę poprzez 2,5 godz., a odtwarzanie muzyki albo książek w wersji audio przez 3,5 godz. Jeśli bateria jest bliska rozładowania, starczy włożyć słuchawki do etui, które pełni funkcję także mobilnej ładowarki.

Po doładowaniu FreeBuds 3i mogą pracować co najmniej 10 godz. Włączaj i pauzuj w szybki i prosty sposóbBezprzewodowe słuchawki HUAWEI FreeBuds 3i są proste w obsłudze. Dwukrotne dotknięcie słuchawek włącza i zatrzymuje odtwarzaną muzykę lub audiobook.

Odtwarzanie zostaje wstrzymane także po wyjęciu wkładek dousznych i wznowione po ponownym włożeniu. W analogiczny sposób można odbierać i kończyć połączenia telefoniczne, które przychodzą na sparowany ze słuchawkami smartfon.

Z kolei dłuższe dotknięcię pozwala włączyć i wyłączyć słuchawki.W słońcu i w deszczu, na fotelu i w ruchuFreeBuds 3i spełniają normę IPX4. Dzięki temu słuchawki powinny być wodoodporne nie tylko podczas aktywności sportowej, gdy zwyczajnie się pocimy, lecz też w czasie intesywnego deszczu.Bezpieczne, komfortowe i stabilneSłuchawki Huawei wykorzystują praktyczne trapezowe wkładki douszne z trzema różnymi wymiarami końcówek dousznych.

dzięki czemu FreeBuds 3i są bezpiecznie dobrane, komfortowe, trzymają się zrównoważenie.