Asus TUF Gaming H7

Asus TUF Gaming H7Asus TUF Gaming H7Asus TUF Gaming H7Asus TUF Gaming H7
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Słuchawki TUF Gaming H7 Core do komputera PC i konsoli PS4 z lepszymi poduszkami usznymi dla pokaźniejszego komfortu podczas noszenia okularów.

Kluczowe cechy:

  • Wytrzymały pałąk ze stali nierdzewnej dla lepszej stabilności i wytrzymałości
  • ekskluzywne, 53-milimetrowe przetworniki ASUS Essence, a także szczelne komory dla wciągających wrażeń dźwiękowych
  • Obsługa rozmaitych platform: komputerów PC i Mac, konsol PS4, Nintendo Switch oraz maszyn przenośnych

Pełne spektrum dźwięków i kolorów
Nowy pakiet słuchawkowy TUF Gaming H7 Core został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu niesamowitego komfortu graczom, którzy grają albo strumieniują przez dłuższe okresy czasu. Został on zaopatrzony w udoskonalone poduszki uszne stworzone ze specjalnej dzianiny chłodzącej i wyjątkowo miękkie kanały skierowane w taki sposób,zmniejszyć ciśnienie wywierane na oprawki okularów. Dzięki zaimplementowaniu ikonicznych, 53-milimetrowych przetworników ASUS oraz hermetycznych komór dźwiękowych, zestaw słuchawkowy TUF Gaming H7 Core wzbogaci Twoje wrażenia podczas rozgrywki, dostarczając szczególnie głęboki i immersyjny dźwięk. Słuchawki te proponują także trwały pałąk ze stali nierdzewnej, wytworzony do wytrzymania trudów rozgrywki i podróżowania poprzez niemało kolejnych lat. Ponadto komplet słuchawkowy jest oferowany w czterech nieprzeciętnych wersjach kolorystycznych a więc możesz wybrać opcję pasującą do Twojego stylu.

Niewiarygodnie głębokie basy, jeszcze wyraźniejsze detale
TUF Gaming H7 Core został wyposażony w najszczególniej ikoniczne rozwiązania gamingowych zestawów słuchawkowych ASUS, w tym elitarne hermetyczne komory oraz 53-milimetrowe przetworniki ASUS Essence, które zapewniają bogatszy w szczegóły i bardziej czysty dźwięk z mocniejszymi basami. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz kompletnie zanurzyć się w immersyjnym i naturalnie brzmiącym dźwięku w trakcie rozgrywki.

Najwyższy poziom komfortu do długich sesji gamingowych
Dzięki zaimplementowaniu dostosowywanych poduszek usznych, zestaw gamingowy TUF Gaming H7 Core nadaje się do każdego kształtu głowy i pozwala na graczom prowadzenie długich sesji gamingowych bez zmęczenia. Poduszki uszne zostały lepsze za pomocą wyjątkowo miękkiego materiału, który redukuje ciśnienie wywierane na okulary dla zapewnienia pokaźniejszego komfortu graczom noszącym okulary. W przeciwieństwie do innych zestawów słuchawkowych, poduszki uszne w TUF Gaming H7 Core oferują połączenie specjalnej, prędko ochładzającej się dzianiny, ze sztuczną skórą dla zapewnienia wyższego komfortu i ulepszonej izolacji dźwięku. Błyskawicznie ochładzająca się dzianina redukuje wytwarzanie ciepła o 25%, co gwarantuje graczom chłód podczas długich sesji rozgrywki.

konkretna i trwała kompozycja - Pałąk ze stali rdzoodpornej
Aby komplet słuchawkowy TUF Gaming H7 Core wytrzymał trudy intensywnej rozgrywki, został on stworzony z wytrzymałej stali nierdzewnej. Na dodatek jego konstrukcja została przeprojektowana dla zapewnienia o 20% mniejszej siły nacisku niżeli w poprzednich wersjach co z kolei przekłada się na wyższy komfort podczas gry.

Dwa mikrofony - nieprzeciętne do grania i rozmów w drodze
pakiet słuchawkowy TUF Gaming H7 Core został rozmyślnie zaopatrzony w dwa mikrofony: odłączany mikrofon boom, który zagwarantuje wyraźny głos w trakcie rozgrywki i drugi zaimplementowany mikrofon in-line, który perfekcyjnie nadaje się do telefonowania i innych powszednich zadań.