Samsung WW80TA026AT (8806090607752)

Samsung WW80TA026AT (8806090607752)
Sposób ładowania góra
Szerokość 60 cm
Wsad 8 kg
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Charakterystyka EcoBubble™ efektywne pranie jest osiągalne już w niskich temperaturach. Klasa energetyczna A+++ Najwyższa klasa sprawności energetycznej przekłada się na niższe zużycie energii elektrycznej.

Higieniczna para Uruchom program parowy dla higienicznie czystego i zdezynfekowanego prania. Digital Inverter Dłuższa żywotność, bardzo cicha praca i 10 lat gwarancji. Szuflada StayClean łatwo utrzymać szufladę na detergent w czystości.

Czyszczenie Bębna eliminuje skażenia z bębna, membrany i drzwi pralki. Energooszczędne, sprawne pranie z EcoBubble™ sprawne usuwanie uporczywych plam, choćby wniskich temperaturach* to zasługa technologii EcoBubble™.

Detergent wraz z wodą i powietrzem już na początku procesu prania zamienia się w aktywną pianę i błyskawicznie wnika w materiał, aby bez trudu polikwidować z niego zabrudzenia. Takie działanie jest delikatne dla tkanin, broni ich naturalny odcień i fakturę.

Pranie w niskiej temperaturze to także mniejsze zużycie prądu**. * Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. Bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego poprzez Springboard Engineering z wykorzystaniem pasków EMPA, badającego różnice pomiędzy roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™ Pranie w niskiej temperaturze Skuteczne pranie w aktywnej pianie, która wnika głęboko w dzianinę, zanieczyszczenia usuwane są już w niskiej temperaturze. Dodatkowa ochrona dzianin Aktywna piana jest sprawna,, a także łagodna dla w tkanin.

rozszerzona energooszczędność Pranie w niskiej temperaturze oznacza mniejsze zużycie energii elektrycznej. Najwyższa klasa energetyczna A+++ Najwyższa klasa energetyczna A+++ przyznawana jest najbardziej energooszczędnym sprzętom.

Dla Ciebie może oznaczać niższe rachunki za prąd. Jest także urządzeniem bardziej przyjaznym dla środowiska. Higienicznie czyste pranie podczas specjalnego programu pralka uwalnia z dołu bębna parę i nasyca nią tkaniny.

W ten sposób łatwiej wyeliminować skażenia, także bez korzystania z Prania wstępnego. Pranie zostaje zdezynfekowane i usunięte zostaje z niegoaż do 99,9% bakterii* i alergenów**.* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para.

eliminuje aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para.

likwiduje alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego. Co jeszcze oferuje pralka Samsung? Skorzystaj z funkcjonalności pralki Samsung WW80TA026TH, by ułatwić sobie domowe obowiązki. Jej cicha praca nie będzie przeszkadzała domownikom*.

gwarantuje to technika Digital Inverter, wykorzystująca potężne magnesy. Dodatkowo urządzenie jest efektywne i energooszczędne**. Łatwo utrzymać je w czystości, starczy włączyć odpowiedni program. Dzię...