Pralka BOSCH WAU24U00PL

Pralka BOSCH WAU24U00PL
Sposób ładowania góra
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

ActiveWater Plus: wyjątkowa oszczędność wody.innowacyjna pralka, która pozwala zaoszczędzić wodę przy świetnych efektach prania. Nasza technologia ActiveWater Plus gwarantuje świetne rezultaty zużywając skrupulatnie jedynie konieczną ilości wody do każdego prania i ani kropli więcej - nawet przy śladowych załadunkach.

Zintegrowane czujniki automatycznie dostosowują zużycie wody do rodzaju dzianiny i obciążenia. Perfekcyjne pranie i oszczędność wody. Gotowe za...Dzięki tej funkcji zwiążesz proces prania do Ciebie a nie na odwrót.

W przystępny sposób możesz teraz zaplanować czas zakończenia prania tak, by w dogodnym dla Ciebie momencie można było je rozwiesić lub przełożyć ją suszarki. Czyste i pachnące pranie będzie czekało na Ciebie skrupulatnie w tym momencie jaki ustawisz.

Zakończenie prania można ustawić choćby w odstępie 24 godzin. SpeedPerfect: skróć czas prania nawet o 65%SpeedPerfect to specjalna funkcja opracowana z myślą o dniach, w których liczy się każda chwila. Dzięki SpeedPerfect możesz skrócić czas prania nawet o 65%.

Opcja może być wykorzystana w połączeniu z większością programów, niezależnie od wielkości załadunku i typu tekstyliów. Na przykład, wybierając program Mix z opcją SpeedPerfect, możesz wyprać do 4 kilogramów wsadu zróżnicowanych tekstyliów w zaledwie 41 minut.

Różnica między czasem trwania programu Syntetyki 40°C a czasem trwania tego samego programu w połączeniu z opcją SpeedPerfect. Delikatny sposób na produktywne pranie naszych ulubionych ciuchów.Twoje ulubione albo delikatne ubrania mogą ulec zniszczeniu po wielu cyklach prania.

specyficzny, zastrzeżony system VarioDrum delikatnie i wydajnie pierze dzianiny każdego typu, równomiernie rozprowadzając wodę bez rozciągania, marszczenia lub niszczenia naszych ulubionych ubrań. W zależności od wybranego programu, struktura w profilu kropli i asymetryczne zabieraki delikatnie obracają pranie do środka, niezależnie od kierunku obrotów.

zagwarantuje to nie tylko intensywne czyszczenie silniej zabrudzonej odzieży, lecz także szybsze i precyzyjniejsze pranie całego wsadu. AquaStop - dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem od Bosch.AquaStop to system gwarantujący ochronę przed zalaniem przez cały cykl życia pralki.

Bosch gwarantuje bezpieczeństwo Twojego domu albo rekompensatę ewentualnych szkód powstałych na skutek wycieku. System AquaStop montowany w naszych pralkach, składa się ze specjalnego węża doprowadzającego wodę o podwójnym profilu, zaworu bezpieczeństwa i zbiornika podłogowego z wyłącznikiem pływakowym, uniemożliwiającym wszystkiego typu zalaniom, spowodowanym nieszczelnością węża też wyciekami wewnątrz pralki.

Jeśli system nie zadziała, wtedy Bosch zapewnia, że pokryje koszty powstałe na skutek wycieku wody. Warunki gwarancji znaleźć można na stronie https:www.bosch-home.pl/gwarancja-aquastop-pralki budowa AntiVibration: więcej stabilności, mniejsze wibracje.progresywne wytłoczenia AntiVibration Design na ścianach bocznych pralki stanowią nie tylko ozdobę:...