Candy GVS4117TC31

Candy GVS4117TC31Candy GVS4117TC31
Sposób ładowania góra
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Pralka Candy GVS4 117TC3/1-S Wolnostojąca Linia: GrandÓvita Smart Touch Głębokość: 40 cm Załadunek: 7 kg Klasa energetyczna: A+++ prędkość wirowania: 1100 obr/min Poziom hałasu pranie/wirowanie: 58/79 dB wyświetlacz NEW DIGITAL NFC Funkcja pary Chromowane drzwi Poznaj funkcje pralek Candy Głębokość – SLIM & SUPER SLIM Ci trzeba pralki nadzwyczajnie dobranej do swoich potrzeb? Pralki Candy SLIM o głębokości tylko 40 cm mają aż 8 kg obszerności.

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca, wybierz pralkę SUPER SLIM o głębokości zaledwie 33-34 cm i załadunku nawet do 6 kg! znikomy rozmiar urządzenia z zachowaniem szerokiej gamy funkcji i programów.

Klasa energetyczna A+++ Pralki Candy to oszczędność każdego dnia. Dzięki najwyższej klasie skuteczności energetycznej pralka zużywa pokaźnie mniej energii, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze!

Funkcja pary Dzięki Funkcji Pary polikwidujesz aż do 80% zagnieceń powstałych w czasie procesu prania i suszenia. Na dodatek odświeżysz ubrania bez potrzeby włączania pełnego programu. W prędki i prosty sposób pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów np.

po dymie papierosowym lub wizycie w restauracji. Smart Touch technika Smart Touch to niezastąpiony asystent, który pozwoli Ci sterować urządzeniem przy pomocy smartfona lub tabletu. Pobierz na swój smartfon z Androidem i funkcją NFC aplikację Candy simply-Fi.

Z poziomu telefonu twórz swoje własne programy prania, steruj głosem i na bieżąco kontroluj pracę urządzenia. ASYSTENT STEROWANIA GŁOSEM Zbliż telefon do pralki i powiedz co chcesz uprać. Pralka sama zaproponuje adekwatny program i temperaturę w zależności od rodzaju dzianiny, stopnia zabrudzenia i koloru.

INTELIGENTNY MONITORING PRALKI Pralka sama powiadomi Cię o konieczności wyczyszczenia filtra, włączenia programu samoczyszczenia lub programu diagnozującego stan głównych składników pralki. FUNKCJA „MOJE STATYSTYKI" Dzięki tej funkcji dowiesz się, których programów używasz na ogół, ile energii zużywasz, a także ile czasu przeznaczasz na pranie.

PERSONALIZOWANE PROGRAMY Możesz sam stworzyć program wyśmienicie przypasowany do Twoich potrzeb, samemu dobrać parametry prania, szybkość wirowania oraz poziom zabrudzenia tkanin. KG Detector KG Detector to wyjątkowa technologia, która automatycznie dopasowuje zużycie wody i energii do ilości ubrań w bębnie.

dzięki temu choćby w modelu o pojemności 10 kg możesz prać niepokaźne ilości tkanin i mieć pewność, iż nie nadwyrężysz swego domowego budżetu. Już dzisiaj zadbaj o swoje rachunki i o środowisko. Program szybki Programy prędkie to perfekcyjne rozwiązanie dla wszelkich, którym wciąż brakuje czasu.

Wybierz jeden z trzech superszybkich programów prania, który choćby w kilkanaście minut odświeży Twoje ubrania. Oszczędzaj czas, energię i ciesz się najlepszymi rezultatami. Perfect Rapid 59' najlepsze efekty prania już w 59 minut? To realne dzięki programowi Pe...