Candy GVS158TWHC3

Candy GVS158TWHC3Candy GVS158TWHC3Candy GVS158TWHC3
Sposób ładowania góra
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Najwyższe klasy energetyczna A+++Z pralkami Candy oszczędzasz na każdym kroku. Najwyższe klasy wydajności energetycznej gwarantują mniejsze zużycie energii i realne oszczędności w Twoim portfelu.ekran dotykowyPralkawyposażona jest w czytelny i instynktowny wyświetlaczdotykowyaby jeszcze bardziej była wygodna i prosta w obsłudze.ParaFunkcja pary zezwala na skuteczne odświeżenie odzieży i pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, np.

po wizycie w restauracji. Nie musisz włączać pełnego programu prania. Na dodatek para usuwa choćby do 80% zagnieceń. Skraca to czas prasowania lub zupełnie eliminuje taką konieczność.Silnik inwerterowySilnik inwerterowy zapewnia oszczędność energii, cichą pracę i niezawodną pracę urządzenia na lata.11-letnia gwarancja na silnik inwerterowy i elektronikęJesteśmy tak pewni bezawaryjności naszych rozwiązań, że dajemy Ci aż 11lat gwarancji na silnik inwerterowy, a w przypadku niektórych modeli także na całą elektronikę.Mix Power SystemDzięki technologii Mix Power System zlikwidujesz trudne zabrudzenia w niskiej temperaturze.

Już przy 20°C uzyskasz takie efekty prania jak w 40°C. Dlatego bez obaw możesz prać nawet najdelikatniejsze dzianiny z gwarancją nadzwyczajnych rezultatów. Mix Power System rozpuszcza detergent w wodzie, a następnie wtryskuje go do bębna bezpośrednio na ubrania.

Detergent lepiej wnika w dzianiny, efektywniej likwiduje choćby silne zabrudzenia, a proszek nie pozostaje na ubraniach, co jest nadzwyczajną zaletą przypadku alergików.SmartTechnologia Smart Touch pozwala Ci sterować pralką przy pomocy smartfona lub tabletu.

dodatkowo zyskujesz dostęp do inteligentnego monitoringu stanu pralki, statystyk czy sterowania głosowego.Pobierz na swój smartfon z Androidem i funkcją NFC aplikację Candy Simply-Fi. Następnie zbliżysz smartfon do pralki.

I gotowe! Pranie nigdy wcześniej nie było tak proste.KG DetectorSpecjalny sensor samoczynnie lokalizuje wagę pranych ubrań i dostosowuje zużycie wody i energii do wielkości załadunku. Teraz nawet w bębnie o obszerności 10 kg możesz prać np.

5 kg dzianin i mieć pewność, że Twoja pralka zużyje dokładnie taką liczba energii i wody jaka będzie adekwatna do wielkości załadunku.prędkie pranieWybierz jeden z super niedługich programów 14, 30 lub 44 minuty.

Tyle czasu zajmie Ci odświeżenie garderoby, szybkie pranie i super oszczędność energii.Program nietrudne PrasowanieDzięki programowi nieskomplikowane Prasowanie ubrania będą miały wyraźnie mniej zagnieceń niż po konwencjonalnym procesu praniu.

dzięki temu prasowanie będzie pokaźnie łatwiejsze, a w przypadku niektórych dzianin okaże się zupełnie niepotrzebne.Program prania wełnyProgram prania wełny gwarantuje bezpieczne pranie choćby najdelikatniejszych.

Bez obawy możesz więc prać wełnę, jedwab i kaszmir.