Bosch WAJ28060PL

Bosch WAJ28060PLBosch WAJ28060PLBosch WAJ28060PLBosch WAJ28060PLBosch WAJ28060PL
Sposób ładowania góra
Kolor biały
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Energooszczędna i cicha pralka z bezusterkowym silniekiem EcoSilence Drive i systeme ActiveWater. SpeedPerfect: doskonale czyste pranie choćby o 65% szybciej. Start / Pauza + Opcja dołożenia prania: pozwala na wstrzymanie prania i dołożenie lub wyjęcie rzeczy z bębna już po rozpoczęciu procesu EcoSilence Drive: wyjątkowo trwały, arcytrudnie energooszczędny i nieporównanie cichy silnik bezszczotkowy.

ActiveWater: oszczędza wodę i tnie koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje liczba prania w bębnie i dopasowuje ilość pobieranej wody do połowy lub całości załadunku. AntiVibration Design - specjalne wytłoczenia na bocznych ścianach pokrywy eliminują wibracje powstające przy wirowaniu sprawne zużycie wody.

Wszystko to dzięki technologii ActiveWater.Większość pralek troszczy się o twoje ubrania, ale tylko niektóre są zaprojektowane z myślą o oszczędności energii i wody. Funkcja ActiveWater rozpoznaje obciążenie pralki; czy jest ona załadowana w pełni czy tylko w połowie a następnie dobiera odpowiednią liczba wody do wielkości prania.

ActiveWater, nie tylko oszczędzamy wodę ale i energię, która jest stosowana do podgrzewania wody w trakcie procesu. Silnik EcoSilenceDrive: wyjątkowo trwały, arcytrudnie energooszczędny i niesłychanie cichy silnik bezszczotkowy.Nadmiar hałasu może utrudnić wypoczynek w domowym zaciszu.

Zwłaszcza, gdy chcemy zrelaksować się przy wspólnej kolację z rodziną. Napęd EcoSilence Drive firmy Bosch jest tak cichy, że możesz zapomnieć o włączonej pralce. Został on zaopatrzony w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, który zapewnia cichą pracę, przy wyjątkowo długim czasie eksploatacji.

SpeedPerfect: skróć czas prania choćby o 65%SpeedPerfect to specjalna funkcja opracowana z myślą o dniach, w których liczy się każda chwila. Dzięki SpeedPerfect możesz skrócić czas prania choćby o 65%. Opcja może być wykorzystana w połączeniu z większością programów, niezależnie od wielkości załadunku oraz typu tekstyliów.

Na przykład, wybierając program Mix z opcją SpeedPerfect, możesz wyprać do 4 kilogramów wsadu przeróżnych tekstyliów w zaledwie 41 minut. Start/Pauza z opcją dołożenia lub wyjęcia praniaZapomniałeś o dziecięcej skarpetce, swoim podkoszulku? Nie przejmuj się.

Kiedy ostatnio załadowałeś pralkę, uruchomiłeś cykl prania i wtedy uświadomiłeś sobie, że zapomniałeś o podkoszulku lub skarpetce dziecka? Funkcja Start/pauza z opcją dołożenia prania w naszych pralkach umożliwia dołożenie zapomnianych ciuchów lub wyjęcie ich choćby podczas procesu prania.

wystarczy zapauzować bieżący proces i otworzyć drzwiczki, by dołożyć zapomnianą sztukę odzieży do bębna i kontynuować pranie. Konstrukcja AntiVibration: więcej stabilności, mniejsze wibracje.nowoczesne wytłoczenia AntiVibration Design na ścianach bocznych pralki stanowią nie tylko ozdobę: system ten zapewnia także większą stabilność i redukcję drgań.

lepsza izolacja pozwala dodatkowo na zmniejszenie poziomu hałasu, co powoduje, iż pralki firmy Bosch są niezwykle ciche, nawet w trakcie cyklu wirowania.Funkcje: rozmiary w zabudowie: Pozostałe właściwości:...