płaszcz grzewczy z mieszadłem magnetycznym - 355 w - 1000 cm³ sbs-lhm-1000/h - 3 lata gwarancji marki Steinberg systems

płaszcz grzewczy z mieszadłem magnetycznym - 355 w - 1000 cm³ sbs-lhm-1000/h - 3 lata gwarancji marki Steinberg systems
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

  • Steinberg Systems Płaszcz grzewczy z mieszadłem magnetycznym - 355 W - 1000 cm³ SBS-LHM-1000/H - 3 LATA GWARANCJI

    449,00 zł

    idź do sklepu
     

Opis produktu

Laboratoryjny płaszcz grzewczy Steinberg Systems Płaszcz grzewczy z mieszadłem magnetycznym producenta Steinberg Systems to mistrzowskie urządzenie laboratoryjne, które znakomicie spełni oczekiwania w eksperymentach wymagających długofalowego mieszania i utrzymania wysokiej temperatury.

Model SBS-LHM-1000/H znajdzie użycie w pracowniach chemicznych i biochemicznych, branżach paliwowej oraz metalurgicznej oraz podczas zajęć naukowych. Sprzęt nadaje się również do przygotowywania liquidów do e-papierosów.Czasza grzewcza z mieszadłem magnetycznym SBS-LHM-1000/H – opis Połączenie funkcji grzania i mieszania to największa zaleta urządzenia.

dzięki czemu możesz równocześnie podwyższać temperaturę płynu maks. Do 450°C i zespolić składniki w jednolitą substancję. Obie czynności mogą być realizowane niezależnie od siebie.skuteczna praca czaszy grzejnej jest zasługą fal magnetycznych wprawiających mieszadełko w ruch.

element jest w stanie osiągnąć szybkość maksymalną 1600 obr./min w kilka chwil. Tak pokaźna prędkość powoduje, że sprzęt poradzi sobie choćby w trakcie najbardziej wymagających eksperymentów.Szukasz urządzenia laboratoryjnego łączącego w sobie funkcje dwóch sprzętów? Wybierz płaszcz cieplny Steinberg Systems, który wykorzystuje fale magnetyczne do mieszania płynów.

Poza dużą funkcjonalnością model SBS-LHM-1000/H docenisz dodatkowo ze względu na wytrzymałą obudowę ze stali, antypoślizgowe nóżki oraz wygodne w obsłudze pokrętła. Złóż zamówienie już dziś i przekonaj się, ile możliwości ma ten towar!

pojemność – obszerny płaszcz grzewczy o wymiarach Ø135 x 80 mm z funkcją mieszania wydajność – szybkość 1600 obr./min pozwala skutecznie i precyzyjnie mieszać płyny o obszernej lepkości Oszczędność czasu – prędkie osiąganie wysokiej temperatury (maks.

do 450°C) funkcjonalność – mieszadło świetnie nadaje się do liquidów do e-papierosów Kompatybilność – na okrągłe kolby o pojemności do 1000 ml