Royal Catering Prasa do hamburgerów - 100 mm - podkładki - 500 szt. RCHM-100B

Royal Catering Prasa do hamburgerów - 100 mm - podkładki - 500 szt. RCHM-100B
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

  • Royal Catering Prasa do hamburgerów - 100 mm - podkładki - 500 szt. RCHM-100B - 3 LATA GWARANCJI

    469,00 zł

    idź do sklepu
     

Opis produktu

Prasa do hamburgerów Royal Catering Prasa do hamburgerów Royal Catering to niezastąpiony sprzęt gastronomiczny do formowania soczystych mięsnych, rybnych i wegetariańskich hamburgerów o jednakowej średnicy 100 mm.

Model RCHM-100B pozwala pracować szybko i higienicznie. Wyśmienicie spełni oczekiwania w lokalach serwujących burgery, barach prędkiej obsługi, bistrach, food truckach, restauracjach oraz hotelach.Ręczna maszynka do burgerów – opis wyjątkowa wytrzymałość urządzenia wynika z użytych tworzyw: anodowanego aluminium – do oraz stali rdzoodpornej – do obu pojemników (na mięso i podkładki).

Aluminium jest lekkie i nietrudne w konserwacji. Stal nierdzewna to genialne tworzywo do kontaktu z żywnością. Znamionuje się biologiczną obojętnością (nie wpływa na zdrowie), trwałością, opornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

Ma elegancki blask przez lata użytkowania!wygodną, prostą obsługę gwarantuje dźwignia. Jej naciśnięcie pozwala uformować kotlet, a zwolnienie – wyjąć go z praski do burgerów. Przeciwpoślizgowa rączka z PVC świetnie zdaje egzamin nawet wtedy, kiedy masz tłuste dłonie.

Sprzęt ma gładkie powierzchnie, więc łatwo go wyczyścić. Gumowe nóżki sprawiają,stabilnie stoi na stole.Papierowe krążki (500 szt. W zestawie) zapobiegają sklejaniu produktów spożywczych ze stalowymi elementami.

Za sprawą powierzchni pokrytej woskiem podkładki można bardzo produktywnie usunąć. Dzięki ich zaimplementowaniu (jedna pod spód, druga na wierzch) mięso nie ma kontaktu ani z rękami kucharza, ani z maszynką. Zapewnia higieniczną pracę.

Krążki ekspresowo i komfortowo wyjmiesz z uchwytu.Jeśli w swym lokalu chcesz serwować burgery, to potężna prasa do hamburgerów od Royal Catering stanie się podstawowym wyposażeniem kuchni! szczególnie proste w obsłudze urządzenie sprawi, że przygotujesz kotlety o doskonałym profilu i średnicy za każdym razem 100 mm.

Profesjonalizm – do burgerów o średnicy 10 cm trwałość – wykonanie ze stali rdzoodpornej i anodowanego aluminium Higiena – 500 papierowych podkładek w pakiecie intuicyjność – prosta obsługa za pomocą ręcznej dźwigni Stabilność – gumowe nóżki zapobiegające ślizganiu się sprzętu