Fotel kosmetyczny remissio biały - 3 lata gwarancji marki Physa

Fotel kosmetyczny remissio biały - 3 lata gwarancji marki Physa
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Fotel kosmetyczny Physa Remissio biały To wytrzymałe łóżko kosmetyczne PHYSA uwydatnia się swoją prostą i przemyślaną konstrukcją. Dzięki swej dyskretnej elegancji wspaniale dostosowuje się do każdego wnętrza, stwarzając przyjemną atmosferę.

Jest to łóżko dwuczęściowe, posiada zamykany otwór na twarz. Łóżko kosmetyczne jest wyekwipowane w 3 potężne silniki, który mogą być obsługiwane zdalnie za pomocą pilota ręcznego. Przy łóżku znajduje się specjalny uchwyt na pilota, dzięki któremu jest on przystępny.

Dzięki wodoodpornemu wykończeniu z eko-skóry, osiągalne jest nietrudne usunięcie wszelkich zabrudzeń, takich jak olejki do masażu, woda itp. Produkty Physa są rewelacyjnym wyposażeniem dla gabinetów kosmetycznych, jak i salonów odnowy biologicznej.

OPCJONALNIE: Możliwość zakupu pedału/przełącznika nożnego do łóżka w naszym sklepie. Pedał przedstawiony na zdjęciach nie jest częścią zestawu. (Opis przełącznika) Materiał obicia: skóra ekologiczna Maksymalna wysokość: 90 cm Regulacja wysokości Regulacja zagłówka i podnóżka Zagłówek z otworem na twarz