pergola ogrodowa - 2,6 x 3 x 2,5 m - beżowa uni_gazebo_ 3x2.5t - 3 lata gwarancji marki Uniprodo

pergola ogrodowa - 2,6 x 3 x 2,5 m - beżowa uni_gazebo_ 3x2.5t - 3 lata gwarancji marki Uniprodo
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

  • Uniprodo Pergola ogrodowa - 2,6 x 3 x 2,5 m - beżowa UNI_GAZEBO_ 3X2.5T - 3 LATA GWARANCJI

    969,00 zł

    idź do sklepu
     

Opis produktu

Pergola ogrodowa Uniprodo mocna pergola firmy Uniprodo genialnie spełni oczekiwania podczas odpoczynku w zaciszu ogrodu albo na działce. Stanie się niezastąpiona podczas biesiad z przyjaciółmi przy grillu, romantycznej kolacji we dwoje, bądź również pozwoli stworzyć jedyny w swoim typu zakątek, w którym będziesz mógł oddać się np.

czytaniu książki. Model UNI_GAZEBO_ 3X2.5T dzięki zadaszeniu z poliestru 180 g/m2 to idealna ochrona przed promieniami słońca.Baldachim ogrodowy - UNI_GAZEBO_ 3X2.5T – opis konkretna konstrukcja i stabilność pergoli od Uniprodo jest zasługą trwałej, stalowej ramy malowanej proszkowo.

Materiał ten dzięki swojej powłoce znamionuje się powiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i korozję oraz bezpieczeństwem dla środowiska naturalnego.Mobilność baldachimu ogrodowego wynika z faktu, iż jest on konstrukcją wolnostojącą.

Możliwość ustawienia w dowolnym miejscu bez konieczności łączenia ze ścianą i prosty montaż pozwalają szybko złożyć i rozłożyć model UNI_GAZEBO_ 3X2.5T w dogodnej lokalizacji.ciekawy wygląd naszej pergoli ogrodowej to efekt przemyślanego projektu.

Każdy tworzono w taki sposób, aby całość stanowiła jedyną w swym typu ozdobę ogrodu lub działki. Zadaszenie w kolorze beżowym i progresywny kształt docenią też właściciele kawiarni bądź restauracji.Skorzystaj z oferty oficjalnego salonu marki Uniprodo – uznanego w całej Europie producenta sprzętu ogrodowego.

Wysoka, niemiecka jakość, ciekawe ceny i gratisowa wysyłka to korzyści, których nie możesz przeoczyć. Uniwersalność – do ogrodu, na działkę Stabilność – potężna kompozycja ze stali malowanej proszkowo Ochrona – zadaszenie z poliestru broni przed słońcem Mobilność – nieskomplikowana w konstrukcji budowa wolnostojąca Przytulny zakątek w ogrodzie, w którym zaznasz relaksu na świeżym powietrzu albo też, gdzie będziesz mógł zaprosić przyjaciół na grilla i lampkę wina Ochrona przed słońcem – rewelacyjny materiał (180 g/m kwadratowy) poliester w odcieniu beżowym.

broni przed słońcem i buduje parawan jednostajna rama – stalowa rama malowana proszkowo jest trwała i oporna na korozję Schludny wygląd – każdy element został specjalnie zaprojektowany, żeby nadać pergoli subtelności.

postępowy kształt pasuje do każdego ogrodu