hillvert Siedzisko na kółkach - ogrodowe - 150 kg HT-RUNDLE-4 - 3 LATA GWARANCJI

hillvert Siedzisko na kółkach - ogrodowe - 150 kg HT-RUNDLE-4 - 3 LATA GWARANCJI
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

  • hillvert Siedzisko na kółkach - ogrodowe - 150 kg HT-RUNDLE-4 - 3 LATA GWARANCJI

    479,00 zł

    idź do sklepu
     

Opis produktu

Siedzisko na kółkach - ogrodowe - 150 kg ergonomiczne siedzisko na kółkach do ogrodu producenta hillvert stanie na wysokości zadania podczas zbioru owoców (maliny, porzeczki), przycinania żywopłotu, malowania ogrodzenia, a także najróżniejszych prac montażowych przeprowadzanych na niewielkiej wysokości.

wykorzystanie komfortowego modelu HT-RUNDLE-4 likwiduje konieczność uciążliwego schylania się, co docenią zwłaszcza seniorzy.Wózek do ogrodu z siedziskiem – charakterystyka Wytrzymała kompozycja sprzętu znosi obciążenie do maks.

150 kg. Regulowane siedzisko jest niezwykle wygodne i spoczynek na nim nie męczy. Wysokość można ustawić w zakresie od 48,5 do 56,5 cm.Mobilność zapewniają 4 pokaźne koła. Dzięki nim wózek z łatwością przemieścić nawet na trawniku czy nierównym podłożu, np.

świeżo skopanej ziemi. Siedzisko użyteczną półkę, która pomieści niemało akcesoriów.Stylizowane na ciągnik siedzisko na kółkach od hillvert spełni oczekiwania w pracach ogrodowych i zróżnicowanych przydomowych czynnościach.

Model HT-RUNDLE-4 pozwala w wygodny sposób wykonać żmudne zajęcia nisko nad ziemią bez nadwyrężania kręgosłupa. Już dziś zamów go z dostawą pod drzwi! trwałość – maks. Obciążenie do 150 kg wspaniała mobilność – 4 obfite koła objętość – półka na narzędzia pomieści niemało akcesoriów funkcjonalność – siedzisko stylizowane na ciągnik to sprzęt świetny do ogrodu