Shunga Sexshop - smakowy pyłek do ciała - sensual powder wiśnia - online

Shunga Sexshop - smakowy pyłek do ciała - sensual powder wiśnia - online
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Pylek do ciala - Shunga SensualPowder Smakujcie sie wzajemnie smak wisniowy firma Shunga slynie z jakosciswoich artykułów. Sa one radoscia dla uzytkownikówi sola w oku dla konkurencji. W ofercie wynajdziemy znaczna oferteróznorakich olejków, masci, kremów, balsamów,które laczy jedno.

Niezwykla jakosc i skutecznosc. Toprodukty z najwyzszej pólki, o naturalnych smakach izapachach, bazujace na naturalnych – a niektóre wrecz naorganicznych – skladnikach. Cudowne polaczenie zmyslowosci,jakosci, naturalnosci i efektywnosci.

Mozna sie od nichuzaleznic, dostarczaja nam bowiem doznan, jakie dla wiekszoscikonkurencji sa nieosiagalne. Duze, skuteczne opakowanieerotycznego pudru, dzieki któremu mozecie dlugo iwielokrotnie ucztowac na swych cialach.

Czy uczynicie z niego slodkaprzekaska przed poobiednia drzemka czy moze deser na dopasowanoc,konsumowany w lózku? bez dwóch zdań w kazdej z tych rólbedzie smakowal wysmienicie. Wy bedziecie smakowac wysmienicie,bo ten pylek dedykowany jest tak dla kobiet jak i dla mezczyzn.

Nalozony, nasypany na najmocniejczule miejsca bedzie kusil kochanke lub kochanka do zblizeniaust i ucztowania na waszym ciele. Okrywajacy cienka, smakowitawarstewka piersi, lono czy penisa powoduje, ze usta zatrzymuja sietam na dluzej i zlizujac, scalowujac, go do ostatniej drobinkijednoczesnie pieszcza, pobudzaja, rozpalaja.

Gra wstepna z uzyciem tegomilosnego pylku przeważnie początkuje sie chichotem wywolanym przezdobra zabawe. A konczy sie od jekiem i krzykiem, wywolanymprzez... Pojemnosc 228g