Uniprodo Parasol ogrodowy stojący - 200 x 300 cm - zielony UNI_UMBRELLA_SQ2030GR - 3 LATA GWARANCJI

Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

  • Uniprodo Parasol ogrodowy stojący - 200 x 300 cm - zielony UNI_UMBRELLA_SQ2030GR - 3 LATA GWARANCJI

    229,00 zł

    idź do sklepu
     

Opis produktu

Parasol ogrodowy Uniprodo Oferowany parasol ogrodowy sprawdzi się na otwartej przestrzeni, zapewniając obszerny zacieniony obszar i osłonę przed deszczem. Też powłokę, która broni przed destrukcyjnym promieniowaniem UV, tym samym ograniczając powstawanie zmarszczek i chorób skóry.

Model UNI_UMBRELLA_SQ2030GR jest w dodatku stabilny i trwały, został tworzony z odpornego na zniszczenia materiału poliestrowego, aluminium i stali. Specjalny odpowietrznik broni przed silnym wiatrem.Stołowy parasol ogrodowy UNI_UMBRELLA_SQ2030GR – opis niepodatność na promieniowanie UV obniża ryzyko wczesnego starzenia się skóry, powstawania zmarszczek, plam słonecznych i innych długofalowych skutków.

Parasol ogrodowy Uniprodo zapewnia najwyższą ochronę przeciwsłoneczną na poziomie 98%, posiada powłokę UPF 50+, co potwierdziły badania przeprowadzone poprzez Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich.komfortowa eksploatacja modelu UNI_UMBRELLA_SQ2030GR to zasługa faktu,pasuje on do każdego otworu w stołach ogrodowych.

Dzięki pozycji pionowej maksymalizuje zacienioną powierzchnię i pozwala gościom rozmawiać i widzieć siebie bez przeszkód. Zadaszenie w wymiarze 200 x 300 cm zagwarantuje słuszny cień. Dla uzyskania jeszcze lepszej stabilności parasola można dokupić specjalną podstawę, która w dodatku przytrzyma całość na miejscu.

Parasol został przypasowany do szybkiego otwierania i zamykania przy pomocy korby.solidność parasola ogrodowego od Uniprodo to zasługa trwałej tkaniny poliestrowej. Nie przepuszcza ona wody, zapewnia ochronę przed wilgocią i deszczem.

Materiał poliestrowy ma gęstość 180 g/m² i jest wysoce oporny na rozciąganie, możliwość rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Zadaszenie opiera się na stabilnej konstrukcji. Żebra produkowano ze stali, zaś słup z aluminium.

towar jest przystosowany do niełatwych warunków atmosferycznych, nie jest podatny na korozję i uszkodzenia mechaniczne. z łatwością utrzymać go w czystości.Prezentowany parasol ogrodowy został wyprodukowany, by na otwartej przestrzeni zapewnić zacienione, chłodniejsze miejsce, tym samym broniąc użytkowników przed negatywnym wpływem promieniowania UV.

konkretna budowa i zadaszenie wyprodukowane z ekstramocnego tworzywa wytrzymałość na o niemało dłużej niż jeden sezon. Model UNI_UMBRELLA_SQ2030GR jest odporny na silne wiatry i wilgoć przy jednoczesnej gwarancji stabilności.pakiet nie gromadzi podstawy!

niepodatność – na promieniowanie UV i czynniki zewnętrzne Nieprzemakalność – ochrona przed wilgocią i opadami atmosferycznymi trwałość – stalowe żebra, aluminiowy słup i konkretny materiał zadaszenia Funkcjonalność – nadaje się do otworów w stołach ogrodowych Wytrzymały parasol wytworzony z ekstramocnego materiału o gęstości 180 g/m² rozmiar zadaszenia (200 x 300 cm) proponuje adekwatny cień Ochrona UV i UPF 50+ gwarantuje cień i broni przed promieniowaniem UV wygodna korba, aluminiowy słupek, wywietrznik Wodoodporność zagwarantuje ochronę przed wilgocią i deszczem