Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

Thomas Cycloon Hybrid Pet & FriendsThomas Cycloon Hybrid Pet & FriendsThomas Cycloon Hybrid Pet & FriendsThomas Cycloon Hybrid Pet & FriendsThomas Cycloon Hybrid Pet & FriendsThomas Cycloon Hybrid Pet & FriendsThomas Cycloon Hybrid Pet & FriendsThomas Cycloon Hybrid Pet & FriendsThomas Cycloon Hybrid Pet & FriendsThomas Cycloon Hybrid Pet & Friends
Moc silnika 1400 W
Zasięg pracy 11 m
Wysokość 29 cm
Szerokość 31 cm
Kolor biały
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyekwipowany w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy easyBox i filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest przeznaczony właścicielom zwierząt domowych, przez co jest wyekwipowany w szereg potrzebnych szczotek do wydajnego usuwania sierści, a także wszelkiego typu zabrudzeń.

Modele linii cycloone hybrid dają niezrównany dotąd dobór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox i skrupulatne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

Od teraz, jeżeli doceniasz atuty odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz posiadać w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa linia odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego wykorzystywania bez konieczności podmiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest stanowczo precyzyjne a opróżnianie pojemnika nad wyraz higieniczne.

Pojemnik jest wyekwipowany w trzy komory na kurz: jedną na pokaźne skażenia oraz dwie na niewiele znaczący pył. Separacja skażeń jest dokonywana poprzez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na znaczne zanieczyszczenia jest nieskomplikowane choćby po codziennym odkurzaniu.

nieznaczny, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na znikomy kurz, nawet dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

Bez kontaktu z alergicznym znikomym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox dokładne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najistotniej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyposażone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

Umożliwa on skrupulatne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

dodatkowo otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka doskonale likwiduje sierść z dywanów i wykładzin. Ma ona uzupełniającą o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być wykorzystywana także jak tradycyjna szczotka.

Aby łatwo ją czyścić, posiada zdejmowaną przednią osłonę która umożliwia bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas asygnowanych właścicielom zwierząt.

Jest wyekwipowana w przełącznik, który umożliwia jej wykorzystywanie z...