Tesla RoboStar iQ300

Tesla RoboStar iQ300Tesla RoboStar iQ300Tesla RoboStar iQ300
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

nieśmiertelny design i beztroskie czyszczenie
wytworny odkurzacz automatyczny TESLA RoboStar iQ300 jest prosty w użyciu, równocześnie odkurza i wyciera wilgoć, a także jest wyekwipowany w zaawansowany system wykrywania mebli. Systematycznie sam wyczyści Twoje gospodarstwo domowe, automatycznie przesunie się po podłodze w pokoju i posprząta bez żadnej pomocy. Obsługa odkurzacza jest szczególnie prosta, można nim sterować przy pomocy pilota lub telefonu komórkowego.

Inteligentne czyszczenie dzięki obsłudze Asystenta Google i Amazon Alexa
świetnie sprząta całe gospodarstwo domowe, ponieważ jest wyposażony w najnowszą inteligentną nawigację FASTtrack 3.0. Prosto pokonuje niskie szyny przejściowe, jest wyposażony w szereg czujników i dostosowuje się do wielkości pomieszczeń. Odkurzacz samoczynny obsługuje Asystenta Google / Amazon Alexa do sterowania głosowego. Opakowanie mieści również taśmę magnetyczną do określenia obszaru, którego odkurzacz automatyczny nie powinien czyścić.

Odkurzacz samoczynny z językiem polskim z aplikacją na smartfona w języku polskim
TESLA RoboStar iQ300 jest wspaniale dobrana dla polskich klientów. Polski akompaniament głosowy zapowiada natychmiastowy stan i ruch odkurzacza, który jest monitorowany za pomocą inteligentnej diagnostyki. Odkurzacz samoczynny może być ponadto używany w miejscach bez sygnału Wi-Fi, gdzie starczy wcisnąć przycisk na odkurzaczu lub pilocie, aby rozpocząć sprzątanie. Aplikacja „TESLA RoboStar iQ300" na smartfony w języku polskim jest dostępna na Androida albo iPhone'a.

Odkurza i jednocześnie wyciera mokrym mopem
TESLA RoboStar iQ300 oszczędza czas dzięki jednoczesnemu odkurzaniu i wycieraniu. Do wycierania podłogi używa mokrego mopa z mikrofibry, który pozostawia podłogę czystą, wolną od mikro-kurzu i innych skażeń. W opakowaniu odnajdziesz jeden pojemnik na brud o obszernej obszerności 600 ml, który zapewni, iż po odkurzaniu nie będzie trzeba go tak niejednokrotnie opróżniać. Drugi zbiornik na brud i wodę o obszerności 400 ml pozwoli na odkurzanie i jednoczesne przecieranie wodą.

Zdalne sterowanie i planowanie czyszczenia
Możesz zdalnie sterować odkurzaczem automatycznym wszędzie tam, gdzie dostępny jest Internet. Możesz go aktywować zdalnie, a następnie obserwować cykl czyszczenia w czasie rzeczywistym. Możesz zaprogramować odkurzacz automatyczny z tygodniowym wyprzedzeniem i określić inny czas dla każdego dnia, w którym zapoczątkuje się sprzątanie. Po zakończeniu czyszczenia odszuka bazę ładującą i zainicjuje ładowanie.

Wysoka moc ssania do 3000 paskali
Odkurzacz automatyczny pracuje w trybie TURBO z mocą ssania do 3000 Pa, który skrupulatnie czyści dywany lub solidnie zabrudzone podłogi.

nieśmiertelny design premium
Górny panel odkurzacza automatycznego jest wykonany z perłowo-białego wytrzymałego szkła, które nadaje odkurzaczowi elitarny wygląd.

sprawny silnik cyfrowy
solidny, sterowany elektronicznie, bezszczotkowy silnik elektryczny na prąd stały drugiej generacji pracuje skutecznie i niezwykle cicho. Możesz korzystać z odkurzacza automatycznego bez obawy, że będzie Ci przeszkadzał w trakcie sprzątania.

unikatowa trwałość i najnowocześniejszy akumulator
Wysokiej jakości akumulator o szerokiej obszerności, który wykorzystuje ogniwa akumulatorowe uwielbianych producentów, zapewnia ciągłą pracę do 120 minut.

Elektronicznie sterowana trzystopniowa regulacja przepływu wody
Odkurzacz automatyczny wyekwipowany jest w regulację przepływu wody w trakcie wycierania na mokro w trzech poziomach - niska, średnia lub wysoka intensywność dla nad wyraz zabrudzonej podłogi.

Potrójna moc czyszczenia zapewniająca rewelacyjne czyszczenie
Para antystatycznych szczotek bocznych z włosia zamiata brud na ścieżkę czyszczenia głównej spiralnej, centralnej turbosprężarki 2w1, która prosto eliminuje brud równocześnie z podłogi, jak i dywanów. TESLA RoboStar iQ300 czyści jeszcze obszary wokół mebli, wzdłuż ścian, narożników pomieszczeń, pod meblami i w innych trudno przystępnych miejscach.

Potrójna filtracja z filtrem HEPA i obfitym pojemnikiem na zanieczyszczenia
Odkurzacz wyekwipowany jest w innowacyjny system potrójnej filtracji, w skład którego wchodzi podstawowa siatka filtracyjna, filtr wtórny oraz sprawny filtr HEPA. Ten filtr pomaga wychwytywać znikomy kurz, alergenne roztocza lub alergeny zwierzęce. Konserwacja odkurzacza jest szczególnie prosta, do jego działania nie są potrzebne wymienne worki. Filtr HEPA wytrzyma dłużej, ponieważ można go myć pod bieżącą wodą i używać ponownie.

Lepsze sprzątanie każdego dnia
Oprogramowanie odkurzacza automatycznego jest stale polepszane, a algorytm czyszczenia jest optymalizowany. Jeśli dostępna jest nowa wersja oprogramowania, aplikacja zaoferuje możliwość pobrania aktualizacji z Internetu i zainstalowania jej w odkurzaczu automatycznym.