Tefal TW6951

Tefal TW6951Tefal TW6951Tefal TW6951Tefal TW6951Tefal TW6951Tefal TW6951Tefal TW6951
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

najkorzystniejszY W ODKURZANIU DYWANÓW najkorzystniejszY W ODKURZANIU PODŁÓG najkorzystniejszA FILTRACJA KURZU NAJEFEKTYWNIEJSZY ENERGETYCZNIE Odkurzacz bezworkowy Tefal Xtrem Power TW6951EA o skuteczności 4A ze szczotką 2w1 do dywanów i podłóg, i szczotką do parkietu arcytrudna efektywność 4AAAA i wygoda użycia!

ekstremalna produktywność 4AAAA i wygoda zastosowania! najlepsza sprawność odkurzania podłóg twardych i dywanów, najniższa reemisja kurzu i niezwykle wysoka klasa energetyczna to właściwości, które wyróżniają odkurzacz Xtrem Power Cyclonic.

najkorzystniejsza skuteczność odkurzania podłóg i dywanów: A Nie musisz już zmieniać szczotki w trakcie odkurzania! Dwupozycyjna szczotka Deep Clean Head zagwarantuje maksymalnie skuteczne eliminowanie kurzu z dywanów i podłóg ekstremalnIE skutecznE ODKURZANIE zobacz jak i gdzie wykonane są odkurzacze Tefal najlepsza filtracja kurzu: A Najniższa reemisja kurzu na poziomie 0,002% dzięki technologii monocyklonowej i 2 poziomom filtracji.

najlepsza sprawność energetyczna: A wydajniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech. Maksymalna wygoda odkurzania Zbiornik na kurz o obfitej obszerności 2,5L to ułatwienie, szczególne przy odkurzaniu wielkich powierzchni.

teraz nie musisz pamiętać o workach! Higieniczne czyszczenie pojemnika łatwe opróżnianie pojemnika na kurz zagwarantuje system Clean Express. Wystarczą tylko 4 proste ruchy, by pozbyć się kurzu! nieskomplikowana regulacja Możliwość prędkiej zmiany mocy dzięki płynnej regulacji pracy bezpośrednio na uchwycie.

Dodatkowa szczotka pod ręką szybkie odkurzanie trudno dostępnych powierzchni np. Narożników, schodów czy mebli dzięki zintegrowanej z uchwytem szczotce Easy Brush. Z zasady zadawane pytania Od 1 września 2017 r.

odkurzacze wprowadzane na rynek muszą spełniać niewiele znaczące oczekiwania skutecznościowe dotyczące zużycia energii, mocy, efektywności zbierania kurzu, reemisji kurzu, hałasu, a także mieć etykietę energetyczną. Czy skuteczny odkurzacz musi mieć wysoką moc? Silniki o wysokiej mocy nie są niezbędne by uzyskać wysoką wydajność i jakość odkurzania.

Przy obecnej technologii odkurzacze o niskiej mocy gwarantują wyższą sprawność w kontraście do starszych modeli z dużą mocą. Co wpływa na produktywność odkurzacza? O efektywności odkurzacza, a zatem sprawności odkurzania, decyduje sporo części: od energooszczędnego silnika, po nowoczesne filtry i innowacyjną konstrukcję ssawek rozszerzających liczba zbieranego kurzu.

Co oznacza parametr sprawność odkurzania dywanów i podłóg? Jest to informacja o ilości zebranego kurzu z odkurzanej powierzchni, wyrażona za pomocą klasy efektywności. Klasa, którą osiągnął dany odkurzacz, jest wyrózniona na etykiecie energetycznej zwiększoną czcionką w rzędzie liter od A (najwyższa klasa) do G.

Korzyści dla kupujących ze zmiany wymogów dot. Odkurzaczy? Zmiany wycofują z produkcji urządzenia zbyt hałaśliwe, emitujące...