Sencor SVC 6001

Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktuWybrane właściwościMoc [W] 700 W
typ Workowy
Filtr HEPA EPA 12
Poziom hałasu [dB] 78 dB
Filtr HEPA

Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA EPA 12, który gwarantuje wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza. Efektywność filtra jest niemal stuprocentowa - wyłapuje on czątki o mikroskopijnej wielkości, dzięki czemu powietrze jest wolne od zanieczyszczeń powodujących alergie i choroby skóry.


Zwijany przewód

Odkurzacz został zaopatrzony w system zwijania kabla, który pozwala przystosować jego długość do aktualnego , a także usprawnia przechowywanie urządzenia w domu.


wygodne przenoszenie

Urządzenie zostało wyposażone w wygodną rączkę, która upraszcza przenoszenie odkurzacza. W dodatku odkurzacz ma metalową rurę teleskopową XXL o wydłużonej długości z nietrudnym wyborem praktycznej wysokości roboczej. To wszystko, w połaczeniu z długim kablem zasilającym, usprawni odkurzenie wszystkich pomieszczeń w domu.


dopełniające akcesoria

Odkurzacz ma uniwersalną końcówkę do podłóg z wysuwaną szczotką. W komplecie znajduje się ponadto końcówka szczotkowa oraz szczelinowa 2 w 1.


Odkurzacz Sencor SVC 6001BK

Workowy odkurzacz Sencor ułatwi wysprzątanie całego domu. Urządzenie potężny silnik 700 W i pojemny, 3-litrowy worek wraz z wskażnikiem napełnienia.