Beko VCC44822

Beko VCC44822
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Beko Odkurzacz VCC44822AW Dlaczego inni wybrali ten model? Szczotka 2w1 Teleskopowe rury Miękkie koła asygnowany worek Kompaktowy wymiar Najważniejsze parametry odkurzacza VCC44822AW Moc silnika pojemność zbiornika Zasięg pracy HEPA 12 Szczotka parkietowa ergonomiczny uchwyt HEPA Wszystkie odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry HEPA, które sprawnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

Kompaktowy rozmiar Kompaktowy wymiar odkurzacza sprawia, iż nie zajmuje dużo miejsca i jest przystępny w przechowywaniu, co jest nad wyraz widoczne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

Szczotka parkietowa Szczotka do parkietów z naturalnego włosia, znakomita do odkurzania wszystkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki. Szczotka 2w1 Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem pozwala na schowanie włosia, bez potrzeby schylania się.

duży wlot sprawność odkurzania. Cicha praca Od teraz Twój pupil może spać spokojnie, podczas odkurzania. Dzięki zastosowaniu nowych tworzyw odkurzacze Beko zostały jeszcze lepiej wygłuszone, gwarantując komfort pracy.

ergonomiczny uchwyt Specjalnie wyprofilowana komfortowa rączka z przełącznikiem, którym w łatwy sposób przystosujesz siłę ssania do rodzaju sprzątanej powierzchni, a dzięki zintegrowanej szczotce z miękkiego włosia łatwo odkurzysz jeszcze meble i dekoracje.

Miękkie koła Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dodatkową zaletą jest ciche poruszanie się. Pojemność 4 L szczególnie obszerna pojemność przy kompaktowym wymiarze odkurzaczy Beko.

Odkurzacz do zadań specjalnych, niezależnie od rozmiaru Twojego mieszkania. Dedykowany worek Wspólny worek dla wszelkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najlepszej jakości.

SmartSense™ SmartSense™ to czujka, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Sensor oznajmia w dodatku zatkaną rurę odkurzacza. Teleskopowe rury System zezwalający zjednoczyć długość rury do swych potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

wyśmienicie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. Zasięg pracy Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 9 metrów, dzięki temu odkurzysz nawet spory pomieszczenie bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka Pytania? #1 Chciałabym kupić odkurzacz workowy, lecz boję się iż nie będę mogła później znaleźć do niego worków.

Beko wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swych klientów przygotowało jeden rodzaj worka który pasuje do wszystkich modeli dostępnych na polskim rynku. Już nie musisz zapamiętywać rodzaju worka czy modelu odkurzacza - z nami wszystko staje się prostsze.

#2 Moje dziecko jest alergikiem, czy powinnam wybrać jakiś szczególny model odkurzacza? jednocześnie odkurzacze workowe jak i bezworkowe mają klasę reemisji kurzu A, co oznacza, że wszystkie odkurzacze BEKO nie przepuszczają więcej niżeli 0,02% drobin kurzu.

Jeżeli wśród domowników są alergicy, to perfekcyjnym wyborem będzie zakup odkurzacza z hipoalergicznym filtrem HEPA13. #3 Czy odkurzacze Beko posiadają wskaźnik zatkanej rury? Tak, wszystkie modele są zaopatrzone w technologię SmartSense®.

Jeżeli coś wpadnie do środka i zablokuje ciąg powietrza odkurzacz poinformuje cię o tym sygnalizacją świetlną. W zależności od modelu może na przykład zacząć migać specjalna dioda, bądź pokrętło regulacji mocy.