oczyszczacz powietrza - 16 m² - 130 m³/godz. uni_air purifier_01 - 3 lata gwarancji marki Uniprodo

oczyszczacz powietrza - 16 m² - 130 m³/godz. uni_air purifier_01 - 3 lata gwarancji marki Uniprodo
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

  • Uniprodo Oczyszczacz powietrza - 16 m² - 130 m³/godz. UNI_AIR PURIFIER_01 - 3 LATA GWARANCJI

    339,00 zł

    idź do sklepu
     

Opis produktu

Domowy oczyszczacz powietrza Uniprodo W zapewnianiu wspaniałej jakości powietrza w domu, biurze czy hotelu nieocenioną pomocą okaże się oczyszczacz powietrza producenta Uniprodo. Za sprawą swej efektywności model UNI_AIR PURIFIER_01 pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów i kurzu z Twojego otoczenia.Urządzenie do oczyszczania powietrza UNI_AIR PURIFIER_01– opis nadzwyczajna skuteczność na poziomie 130 m3/godz.

powoduje, że urządzenie w niedługim czasie osiągnie pożądany efekt. Przystosowano je do pracy w pomieszczeniach o powierzchni do 16 m2.Wysoka precyzyjność to zasług trzystopniowego wkładu oczyszczającego. Składa się on z filtra wstępnego, który usuwa duże zanieczyszczenia, filtra węglowego niwelującego nieprzyjemne zapachy, a także filtra HEPA 11 wyłapującego kurz i pył.

komponent jest prosty w wymianie.Możliwość regulacji zezwala na dobranie pracy oczyszczacza powietrza do Twoich potrzeb. Ustawisz m.in. Prędkość nawiewu na jeden z trzech poziomów – niski, średni lub wysoki.

Model UNI_AIR PURIFIER_01 posiada też timer. Określisz nim czas działania (2, 4 albo 8 godz.).nowoczesny design podciąga ładność produktu i pasuje do każdego wnętrza. Na dodatek zaimplementowano w nim lampkę nocną, która daje delikatne światło.

Emisja hałasu jest śladowa, co w dodatku wpływa na komfort stosowania. Nie przekracza ona 50 dB, a przy niskiej prędkości nawiewu wynosi mniej niż 30 dB.Zadbaj o jakość powietrza w swym domu czy miejscu pracy z oczyszczaczem powietrza producenta Uniprodo.

Połączenie wydajności z trzystopniowym filtrem i eleganckim wyglądem niewątpliwie przypadnie Ci do gustu. Złóż zamówienie już dziś! Wysoka wydajność – oczyszcza 130 m³ powietrza w godzinę dokładność – trzystopniowy proces przefiltrowania Regulacja – trzy stopnie prędkości nawiewu praktyczność – funkcja timera ładność – z nocną lampką