Apple Macbook Air MQD32Z

Apple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32ZApple Macbook Air MQD32Z
Kod Producenta MQD32Z
Przekątna ekranu 13.3 "
Rozdzielczość 1440 x 900 px
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 128 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci
Grubość 1.7 cm
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

MacBook Air - świeże procesory Intel Core, nowej generacji Do 12 godzin na baterii. Jeśli Ty dasz radę, to on także. 11-calowy MacBook Air działa bez ładowania baterii do 9 godzin, a 13-calowy - choćby 12.

Możesz zatem spokojnie przebywać z dala od gniazdka od porannej kawy aż do wieczornego powrotu do domu. A kiedy przyjdzie czas na relaks, możesz aż 10 godzin oglądać filmy z iTunes na modelu 13-calowym i poprzez 10 godzin na 11-calowym.

niedużo tego - wiedząc, iż bateria może utrzymać komputer w stanie gotowości poprzez 30 dni, spokojnie wyjedziesz na parę tygodni, a po powrocie, jak gdyby nigdy nic, zajmiesz się przerwaną pracą. Smukły. Lekki.

Mocarny. Gotowy na wszystko. Procesory Intel Core i5 i i7 nowej generacji i procesor graficzny Intel HD Graphics z serii 6 sprostają każdemu zadaniu. Bez względu na to, czy edytujesz fotografie, czy oglądasz Internet - wszystko działa niewiarygodnie szybko.

Cała ta mocna technologia kryje się w niesamowicie smukłej obudowie unibody o grubości 1,72 cm i masie zaledwie 1,08 kg. Potęga komunikacji Dzięki portowi Thunderbolt 2 - dwukrotnie szybszemu aniżeli w poprzedniej generacji - możesz podłączać do MacBooka Air najnowsze urządzenia peryferyjne i monitory, takie jak Apple Thunderbolt Display.

Ale jeśli chodzi o komunikację, MacBook Air oferuje jeszcze więcej. Wyposażono go w dwa porty USB 3, do których możesz podłączać najnowsze urządzenia USB 3 i wszystkie swoje urządzenia z interfejsem USB 2.

wystarczy wykonać kilka prostych połączeń, aby przekształcić MacBooka Air z ultraprzenośnego notebooka w kompletną stację roboczą. Wyświetlacz, kamera i mikrofon. Robią wrażenie. Całe niemało wrażeń. Rozmawiaj przez FaceTime ze swojego MacBooka Air z użytkownikami iPhone'ów, iPadów, iPodów touch lub komputerów Mac z aplikacją FaceTime.

Co do piksela i co do milimetra - wyświetlacz MacBooka Air to arcydzieło zarówno inżynierii, jak i wzornictwa. Jego grubość wynosi zaledwie 4,86 milimetra, ale rozdzielczość ma tak dużą, że nie powstydziłby się jej wyraźnie pokaźniejszy wyświetlacz.

Gdy edytujesz więc fotografie, przygotowujesz prezentację czy oglądasz film, każdy wyświetlany obraz po prostu Cię zniewala. W kamerze FaceTime HD 720p możesz pokazać rodzinie i znajomym więcej siebie. Każdy uśmiech wygląda promienniej, nawet z drugiego zakątka świata.

A format panoramiczny powoduje, że wszyscy swobodnie mieszczą się w kadrze. Dwa mikrofony w MacBooku Air to perfekcyjne rozwiązanie, gdy chcesz, by Cię słyszano. Na przykład podczas rozmowy poprzez FaceTime mikrofony ograniczają hałas dochodzący z otoczenia.

Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii 802.11 Wi-Fi w MacBooku Air osiąga teraz niesamowite szybkości. Podłącz się do stacji bazowej 802.11- na przykład stacji AirPort Extreme albo AirPort Time Capsule - i korzystaj z nawet trzykrotnie szybszej sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

standard 802.11ac oznacza również większy zasięg, możesz więc pracować o dużo swobodniej niżeli dotychczas. Niech świeci Każdy może spróbować zaprojektować smukłego i lekkiego notebooka. Chodzi jednak o to, żeby wciąż był to sprzęt w pełni funkcjonalny.

Dlatego MacBook Air ma pełnowymiarową klawiaturę, a pisanie na nim jest tak wygodne, jak w sytuacji komputera stacjonarnego. Ponadto klawiatura jest podświetlana, można więc wygodnie pisać w słabym oświetleniu.

zastosowany sensor reaguje na zmiany natężenia światła i samoczynnie dostosowuje cechy klawiatury i ekranu, zapewniając ich adekwatne oświetlenie w każdych warunkach. Najlepszy sposób na Multi_touch technika Multi-Touch zadomowiła się w większości produktów Apple.

To zwyczajnie najdoskonalszy i najmocniej osobisty sposób obsługi sprzętów. W przypadku notebooka do interakcji Multi-Touch najlepiej pasuje gładzik. Na przykład gładzik MacBooka Air. Spory, szklany gładzik nie ma przycisku.

Sam jest przyciskiem. A nowe gesty Multi-Touch rozpoznawane przez system OS X czynią pracę z MacBookiem Air jeszcze bardziej instynktowną i bliższą fizycznej rzeczywistości. Rewelacyjne aplikacje w pakiecie Każdy nowy Mac ma iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers i Keynote.

Od razu możesz więc zacząć z nim twórczo i produktywnie pracować. Aplikacje zostały zaktualizowane, by pasowały do spektakularnego interfejsu OS X Yosemite. Dostajesznadzwyczajne aplikacje do sprawdzania poczty, surfowania w sieci, wysyłania wiadomości tekstowych i prowadzenia wideorozmów FaceTime.