Shots media Classic xl extender pump - black (2 kolory), kolor: czerwony

Shots media Classic xl extender pump - black (2 kolory), kolor: czerwony
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

POMPKA DO rozszerzANIA PENISA XL - CLASSIC XL EXTENDER PUMP - BLACK Linia PUMPED zniewoli Cię niesamowitym asortymentem sprzętu do rozszerzania penisa!Badania kliniczne dowiodły, że urządzenia próżniowo wzmagające erekcję gwarantują silniejsze wzwody, zwiększają wymiar członka w spoczynku, a także mogą permanentnie rozszerzyć wymiary penisa.

Amerykańskie Towarzystwo Urologiczne stwierdziło, że sprzęt ten może być pomocny w przypadku, gdy leki pokroju Viagry zawodzą! Lekarze uważają pompy do penisa za bezpieczny, produktywny oraz tani sposób na walkę z zaburzeniami erekcji oraz twierdzą, że regularne z nich korzystanie permanentnie zwiększa rozmiar członka.

kolekcja POMPA zapewnia jeszcze opóźnienie wytrysku, powiększenie libido, podniesienie poziomu testosteronu, utrzymanie twardszej i silniejszej erekcji, a także wzmocnienie tkanek prącia w sytuacji operacji prostaty.

Wypróbuj kolekcję PUMPED i zauważ natychmiastowe efekty!kompletna długość wynosząca 23cm, a także 6cm średnicy sprawiają, że ta wysokiej jakości pompa oferuje masę możliwości, jeżeli chodzi o „wzrost" w każdym kierunku!

kompletna długość węża wynosi 25cm, a jego wnętrze pokryte jest del katnym materiałem Silikon. Wymiar który osiągniesz, za każdym razem wprawi Cię w osłupienie! Sprzęt występuje w wersji transparentnej i w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym oraz czarnym.

Ten wariant występuje w wersji z komfortowym uchwytem i zapewniającym komfort zaworem zwalniającym!Różnice w nowej serii pompek do penisa Shot's PUMPED:Pompki balonowe - PMP001 i PMP005 (XXL)Znane jako piłeczki albo gruszki do ściskania, są najpopularniejszym typem sprzętu jaki spotkasz, poszukując ręcznej pompki do penisa.

To niewielkich wymiarów piłki które ściska się, by wytworzyć efekt ssący. Wygodnie leży w rąk. Im mocniej ściśniesz, tym silniej zabawka oplecie penisa. To najtańsza, ale zarazem najmniej wydajna metoda.

Ciężko utrzymać jest siłę ssącą poprzez dłuższy czas.Pompki z uchwytem spustowym (2 warianty) PMP002 i PMP003Uchwyt spustowy umożliwia użycie pokaźniejszej siły. Stwoszy pokaźniejszą siłę ssącą w krótszym czasie. Pozwoli na szybsze osiągnięcie wymaganej twardości członka.

W porównaniu z pompką ze spustem pistoletowym, kontrolowanie ciśnienia w cylindrze jest prostsze, a samo urządzenie można kupić za niższą cenę. Uchwyt jest komfortowojszy od trzymanej w ręce ściskanej piłki.

Pozwala to pompować sprzęt dłużej, bez ryzyka skurczu. To wyśmienity kompromis pomiędzy ceną a mocą tej erotycznej zabawki. Jeśli chodzi o siłę ssącą i cenę, rodzaj ten plasuje się pomiędzy pompką Balonową a Pistoletową).Pompki z uchwytem pistoletowym PMP004Uchwyt pistoletowy gwarantuje większą siłę, niżeli uchwyt spustowy.

Stworzy silniejszy efekt ssący w krótszym czasie. Szybciej osiągniesz wymaganą twardość członka. W porównaniu z pompką elektryczną, kontrolowanie ciśnienia w cylindrze jest prostsze, a co najważniejsze, wartość urządzenia jest niższa.Pompki elektryczne (Akumulatorowe) PMP009Najważniejsze w tym wariancie pompki do penisa jest fakt, iż nie wymaga ciągłego korzystania z dłoni.

Pozwala to skupić się na przyjemności zamiast na ciągłym mozolnym pompowaniu urządzenia. Ustaw odpowiednią siłę ssącą i przejrzyj, jak pompka wykonuje całą robotę za Ciebie.Pompki ze wskaźnikiem ciśnienia (Wszystkie trzy rodzaje) PMP006, PMP007 i PMP008Pomyśl o kupnie pompki ze wskaźnikiem, jeśli jeszcze takiej nie posiadasz.

Pozwoli Ci ona ustawić idealną siłę ssącą, którą będziesz aktywował podczas zabawy. Dzięki temu unikniesz również zbyt silnego ciśnienia stworzonego poprzez urządzenie. Powiększ nieznacznie siłę ssącą; nie przesadź (tu przydaje się wskaźnik ciśnienia).

Nie polegaj na uczuciu "rozciągnięcia" i zgadywaniu, jaka siła ssąca aktualnie oddziałuje na członka. Ból i dyskomfort nie są miarodajnym sposobem na wyróznionie, gdy ciśnienie jest zbyt znaczne. Przesadzić można istotnie szybciej, aniżeli się to wydaje.

wymiary opakowanie47,50 x 12,50 x 8,50 cm Waga opakowanie480 gram rozmiary artykułu34 x 7 x 7 cm Masa artykułu315,0 gram Średnica towaru8,0 cm Wewnętrzna średnica6,5 cm Wprowadzana długość26,0 cm WodoodpornośćTak wytrzymałość na zachlapaniaTak Bez ftalanówTak MateriałyABS & Silicone