Brit training snack puppies 200g (8595602503353)

Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Brit Training Puppies - idealna przekąska treningowa dla szczeniaka dowolnej rasy psĂłw. Zarys, wielkość i pĂłłmiękka struktura potrawy zapewniają, że są bezpieczne i bezpieczne dla najmniejszego szczeniaka.

Połączenie mięsa drobiowego i ryżu smakuje każdej rasie, więc jeśli u szczeniaka nie ma alergii, ta uczta to nr 1, jest motywowana, nagradzana i szkolona. Przekąski Brit nie obciążają organizmu, nie wpływają negatywnie na aktywność psa i nie wykryto negatywnego wpływu na zęby i dziąsła w produkcie.

Brit Training jest zgodny z zasadami korzystnego odżywiania. Smakołyk można podawać codziennie. Mocne strony Brit Training Snack Puppies: nad wyraz smaczne i strawne smakołyki nadaje się do motywacji (w nagrodę) pĂłłmiękkie przysmaki nie obciążają ciała, nie wpływają negatywnie na aktywność podczas treningu, bez negatywnego wpływu na zęby i dziąsła zbalansowane kalorie Charakterystyka Brit Training Series: Hodowca często może zadać sobie pytanie, dlaczego trenować psa.

Odpowiedź jest prosta. GłĂłwnym powodem jest wzmocnienie i wzmocnienie związku hodowcĂłw psĂłw. Dodatkowo szkolenie dla psa jest formą rozrywki. Dzięki niemu pies eliminuje niechciane przejawy jego zachowania (agresja, nieśmiałość).

Smakołyki są podzielone na 4 typy wielkości dla rĂłżnych ras (S - XL), a 1 wariant jest specjalnie stworzony dla szczeniąt wszelkich ras. Są wyjątkowo smaczne, wysoko strawne i zrĂłwnoważone kalorycznie.

Ich rozmiar jest świetny do użycia jako zachęta do działania. Trening Brit nie obciąża ciała i nie ma negatywnego wpływu na aktywność podczas treningu. Brit Training Snack jest wytworzona przez wytłaczanie.

Dzięki stosownie przypasowanemu procesowi technologicznemu i odpowiednim surowcom, przekąska jest ekstra strawna, a wartość energetyczna przysmaku osiąga słuszny poziom (nieprzeciętnie, wartość Brit Training powinna wynosić około 20% całkowitej porcji żywności).

Przysmaki Brit Training są nagrodą za „ulubione” ciastka i suszone mięsa. W biszkoptach gąbkowych zawarta jest zbyt obfita ilość węglowodanĂłw, a suszone mięso nie daje furryerowi wystarczająco wyważonego stosunku niezbędnych substancji.