premium by nature junior xl 15kg- promocja black friday codziennie! o 15:00 jeden produkt w wariackiej cenie marki Brit

premium by nature junior xl 15kg- promocja black friday codziennie! o 15:00 jeden produkt w wariackiej cenie marki Brit
Wielkość opakowania 15 kg
Rodzaj mleka dla szczeniąt
Wiek psa szczenięta
Smak kurczak
Przeznaczenie dla aktywnych
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Szczenięta ras olbrzymich (45-90 kg) potrzebują pokarmu o adekwatnej zawartości składników odżywczych i są istotnie wrażliwe na przejedzenie. Karma podstawowa Brit Premium aby Nature Junior XL dostarcza szczeniętom skrupulatnie taką ilość substancji odżywczych, jakiej potrzebują w okresie dorastania.

Karma pomaga psom utrzymać adekwatną wagę ciała. Brit Premium żeby Nature Junior XL to karma, która gromadzi aż 50% mięsa kurczaka zawierającego 30% białka zwierzęcego. Dzięki czemu karma uniemożliwia chorobom układu ruchu już w wieku szczenięcym.

Podawanie psu niewielkich ilości pokarmu wspomaga jego wzrost i usprawnia funkcjonowanie układu trawiennego. Nieszablonowa karma Brit Premium żeby Nature Junior XL uniemożliwia skrętom żołądka. Ponadto karma mieści olej z łososia i drożdże piwne, które dostarczają do organizmu kwasy Omega-3 i -6 posiadające dobry wpływ na układ naczyniowy, funkcjonowanie serca i mózgu.

Brit Premium żeby Nature Junior L w skrócie: wyjątkowo wartościowa karma podstawowa dla szczeniąt i młodych psów olbrzymich ras (45-90 kg) nadzwyczajna przyswajalność karma jest adekwatna ponadto dla suczek w okresie ciąży i karmienia Wysoka zawartość mięsa z kurczaka (50%), które jest źródłem białek i składników energetycznych gwarantujących zdrowy wzrost słuszny zarys krokietów, wspaniale przypasowany do potrzeb psów niewielkich ras Ekstrakty z ziół i owoców będących gwarancją wyśmienitego smaku i wysokiej przyswajalności Karma pełna witamin, minerałów i organicznych mikroelementów uzupełniających zbilansowany posiłek Fruktooligosacharydy wspomagające florę jelitową i trawienie wapnia Mannooligosacharydy posiadające prawidłowy wpływ na funkcjonowanie układu niepodatnościowego Prebiotyki pozytywnie oddziałujące na układ opornościowy i przemianę materii Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 potrzebne dla zdrowia układu nerwowego Drożdże piwne i olej z łososia czyli naturalne źródła przeciwutleniaczy Ekstrakt z jukki, który redukuje nieprzyjemny zapach kału i pochłania zapachy już w jelitach Bez soi, dodatków chemicznych i konserwantów Brit Premium aby Nature Junior XL to karma wytwarzana w prywatnym przedsiębiorstwie rodzinnym, które od 1994 roku specjalizuje się w tworzeniu pożywienia dla psów.

Szczenięta ras olbrzymich (45-90 kg) potrzebują pokarmu o stosownej zawartości części odżywczych i są szczególnie wrażliwe na przejedzenie. Karma podstawowa Brit Premium Junior XL dostarcza szczeniętom skrupulatnie taką liczba substancji odżywczych, jakiej potrzebują w okresie dorastania.

Karma pomaga psom utrzymać adekwatną wagę ciała. Brit Premium Junior XL to karma, która posiada aż 42% mięsa kurczaka zawierającego 30% białka zwierzęcego. Dzięki temu karma uniemożliwia chorobom układu ruchu już w wieku szczenięcym.

Podawanie psu niewielkich ilości pokarmu wspomaga jego wzrost i upraszcza funkcjonowanie układu trawiennego. Unikatowa karma Brit Premium Junior XL zapobiega skrętom żołądka. Na dodatek karma posiada olej z łososia i drożdże piwne, które dostarczają do organizmu kwasy Omega 3 i 6 mające korzystny wpływ na układ naczyniowy, funkcjonowanie serca i mózgu.

Brit Premium Junior L w skrócie: nad wyraz wartościowa karma podstawowa dla szczeniąt i młodych psów olbrzymich ras (45-90 kg) idealna przyswajalność karma jest adekwatna w dodatku dla suczek w okresie ciąży i karmienia Wysoka zawartość mięsa z kurczaka (42%), które jest źródłem białek i komponentów energetycznych gwarantujących zdrowy wzrost trafny kształt krokietów, nadzwyczajnie przypasowany do potrzeb psów niedużych ras Ekstrakty z ziół i owoców będących gwarancją rewelacyjnego smaku i wysokiej przyswajalności Karma pełna witamin, minerałów i organicznych mikroelementów uzupełniających zbilansowany posiłek Fruktooligosacharydy wspomagające florę jelitową i trawienie wapnia Oligosacharydy manozowe mające dobry wpływ na funkcjonowanie układu wytrzymałościowego Prebiotyki pozytywnie oddziałujące na układ wytrzymałościowy i przemianę materii Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 potrzebne dla zdrowia układu nerwowego Drożdże piwne i olej z łososia czyli naturalne źródła przeciwutleniaczy Ekstrakt z jukki, który redukuje nieprzyjemny zapach kału i pochłania zapachy już w jelitach Bez soi, dodatków chemicznych i konserwantów Brit Premium Junior XL to karma wyprodukowana w prywatnym przedsiębiorstwie rodzinnym, które od 1994 roku specjalizuje się w produkcji pożywienia dla psów.

-->