Braun PL 3012

Braun PL 3012Braun PL 3012Braun PL 3012Braun PL 3012Braun PL 3012Braun PL 3012Braun PL 3012Braun PL 3012Braun PL 3012
Regulacja prędkości tak
Sposób depilacji świetlna
Nasadka masująca nie
Rodzaj zasilania sieciowe
Kolor biały
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Braun Silk.expert Pro 3 Bezpieczne, sprawne i trwałe eliminowanie włosków*. Rekomendowany poprzez Skin Health Alliance. Urządzenie otrzymało akredytację, jako bezpieczne dla skóry, wiodącej, międzynarodowej organizacji współpracującej z dermatologami i naukowcami.

Najbezpieczniejsze urządzenie IPL dzięki technologii SensoAdaptTM*. Barwa skóry nie jest taki sam na całym ciele, dlatego detektor SensoAdapt TM (z ochroną przed UV) poprzez cały czas odczytuje koloryt skóry i dostosowuje intensywność światła tak, by zapewnić bezpieczne, produktywne i trwałe eliminowanie widocznych włosków.

* Z tej samej technologii korzysta Cyden. Dwukrotnie szybsze zabiegi Ci potrzeba tylko 9 minut, aby wydepilować obie nogi przy najniższej mocy działania urządzenia. W trybie płynnym urządzenie emituje więcej impulsów, co przyspiesza zabieg i jest znakomitym rozwiązaniem w przypadku wielkich obszarów ciała.

Tryb punktowy gwarantuje bardziej staranne działanie na mniejszych i wrażliwych obszarach. Delikatny dla Twojej skóry Urządzenie działa na dwóch poziomach intensywności, tryb delikatny jest doskonały dla początkujących.

Urządzenie można używać również do twarzy. 300 000 impulsów. 3 poziomy intensywności 300 000 impulsów (+20% w porównaniu z poprzednim Silk·expert 3) starczy na 16 lat zabiegów. Dzięki trzem poziomom intensywności, urządzenie dostosowuje światło do odcienia skóry.

Planuj i kontroluj swoje zabiegi Aplikacja Braun Silk·expert Pro działa intuicyjnie i śledzi postępy, aby zapewnić genialne rezultaty zabiegów. Pokazuje w dodatku, w jaki sposób działa czujka odcienia skóry SensoAdapt TM.

przejrzyj, czy IPL jest trafny dla Ciebie: IPL działa najskuteczniej u osób o jasnej i przeciętnej karnacji, z włosami w odcieniu od naturalnego blondu po ciemny brąz i czerń. IPL działa najmniej wydajnie na włosach bardzo jasnych, rudych, siwych albo białych w związku z mniejszą ilością pochłaniającej światło melaniny....