Panasonic Lumix DMC-TZ80

Panasonic Lumix DMC-TZ80Panasonic Lumix DMC-TZ80Panasonic Lumix DMC-TZ80Panasonic Lumix DMC-TZ80Panasonic Lumix DMC-TZ80Panasonic Lumix DMC-TZ80Panasonic Lumix DMC-TZ80Panasonic Lumix DMC-TZ80Panasonic Lumix DMC-TZ80Panasonic Lumix DMC-TZ80Panasonic Lumix DMC-TZ80Panasonic Lumix DMC-TZ80
Zoom optyczny 30 x
Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD)
Rodzaj zasilania akumulator
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Kieszonkowy aparat podróżny z 30-krotnym zoomem
Nowy aparat LUMIX TZ80 łatwo zawiera się w kieszeni. Pomimo kompaktowego wymiaru model TZ80 jest bogaty w mnóstwo funkcji, które spodobają się osobom ceniącym podróżować: od niezastąpionego znacznego zoomu po najnowszą technologię video i fotografii 4K, oferowaną przez markę Panasonic. Pozwala uchwycić każdy szczegół — od malowniczych krajobrazów po odległe obiekty — oraz spontaniczne chwile. Zarejestruj wszystkie wspomnienia z podróży, zanim przeminą i utrwal je w dowolnej formie.


Wysoka jakość obrazu choćby przy słabym oświetleniu
Czuła matryca MOS o rozdzielczości 18,1 megapiksela. Wychwyć więcej szczegółów podczas rejestrowania w formacie RAW. Informacje obrazu zachowują dane o oryginalnym odcieniu i oświetleniu, zarejestrowane poprzez matrycę, po jedynie niedużym przetworzeniu. Teraz realna jest bezpośrednia edycja tych obrazów o wysokiej jakości — wyniki będą zdumiewające.


Bądź bliżej dzięki obiektywowi LEICA DC z 30-krotnym zoomem
Aparat LUMIX TZ80 stawia Cię w samym środku akcji. Obiektyw LEICA DC VARIO-ELMAR 24 mm zaopatrzony jest w 30-krotny zoom optyczny, więc za każdym razem zobaczysz z bliska to, co budzi Twoje zainteresowanie i utrwalisz to na zdjęciu.
* W aparacie 35 mm odpowiada temu wartość: 24-720 mm.


Niezapomniane chwile na zdjęciach w rozdzielczości 4K PHOTO
Dzięki technologii 4K w aparacie TZ80 funkcja 4K PHOTO pozwala na uchwycenie nadzwyczajnego momentu z prędkością 30 kl./s i wybranie najkorzystniejszego zdjęcia po zakończeniu fotografowania. Rób zdjęcia, wybieraj i zapisuj. Tryb 4K PHOTO w aparacie LUMIX TZ80 powoduje, że chwile naprawdę przestają być ulotne.<


wideo 4K Życie w żywych szczegółach
Dzięki niezwykłej mocy video 4K aparat TZ80 pozwala zarejestrować wspomnienia z podróży w jakości, która choćby czterokrotnie przewyższa rozdzielczość Full HD. Więcej radości, więcej szczegółów i jeszcze więcej wspomnień, które można bezustannie przywoływać.


kompozycja światła
Funkcja kombinacji światła syntetyzuje obrazy poprzez dobór i zapis jaśniejszego piksela. W ten sposób, jeszcze w aparacie, można prosto kreować barwniejsze, dramatyczne obrazy podczas takich sytuacji, jak pokazy fajerwerków czy sceny nocne.


Kadrowanie 4K na żywo
Kadrowanie 4K na żywo zezwala na filmowanie szczegółów, które dotychczas były skomplikowane do zarejestrowania. Podczas gdy porusza się wyłącznie kadr rejestrujący, aparat pozostaje w swym położeniu. Pozwala to na robienie ujęć panoramicznych i realizowanie zbliżeń na obiekty, które nie znajdują się w centrum kadru.


Rób zdjęcia, a ostrość ustawiaj później
Wyobraź sobie, że możesz zdecydować, gdzie ustawić ostrość, nawet gdy już zrobisz zdjęcie. Okazuje się, że w aparacie LUMIX TZ80 jest to osiągalne dzięki funkcji Post Focus. Starczy zrobić zdjęcie, włączyć podgląd i wyszczególnić miejsce, które ma być ostre jak brzytwa. To proste i niesamowite, a do tego mieści się w aparacie LUMIX TZ80.


zobacz wszystko
Czasami ostre słońce sprawia,nawet najjaśniejsze wyświetlacze aparatów są ledwo czytelne. Aparat LUMIX TZ80 posiada wizjer LVF, który włącza się samoczynnie po przyłożeniu aparatu do oka, tak więc widzisz każdy detal i bez trudu możesz zrobić ujęcie, na jakim Ci zależy.


5-osiowa korekcja / Korekcja przechylenia
Funkcja HYBRID O.I.S. (Optyczny stabilizator obrazu) + z 5-osiową korekcją* umożliwia nagrywanie wyraźnych filmów video bez rozmazań przy użyciu jednej ręki. Wykrywa i sprawnie niweluje 5 typów poruszenia aparatu — w poziomie, w pionie, oś obrotu, obrót w pionie i obrót w poziomie.

artykuł
firma
Kod producenta
DMC-TZ80EG-S
EAN
5025232837458
Podstawowe informacje wymiary
Szerokość [mm]
112
Wysokość [mm]
64
Grubość [mm]
38
atrybuty matrycy Obiektyw Ekspozycja
Centralnie ważony
Inteligentny wielopunktowy
Punktowy
-5EV do +5EV z krokiem co 1/3EV
automatyczny
Lampa błyskowa
Regulacja balansu bieli
Regulacja temperatury barwowej
Światło dnia pochmurnego
Światło dzienne
Światło dzienne (cień)
Światło jarzeniowe
Priorytet migawki AE
Priorytet przysłony AE
Program AE
Ręczna Ekspozycja (M)
technologiczne
przeznaczony akumulator
zaimplementowane technologie
WiFi
Zapis informacji Lampa błyskowa
zastosowana - widoczna
2.0 - 2.4 m
Redukcja czerwonych oczu
Podgląd fotografii Funkcje
10 sekund
10 sekund (3 zdjęcia)
2 sekundy
AF-A
AF-C
AF-F
AF-S
MF
załączone wyposażenie
Akumulator
przewód USB
Oprogramowanie
Pasek na rękę
Zasilacz
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 003 532
22 295 37 27
Opis:
Kontakt:Kontakt telefonicznyInfolinia Panasonic PolskaGodziny pracyponiedziałek - piątek 9:00 - 17:00Numer kontaktowy:801 003 53222 295 37 27Jeżeli masa wadliwego artykułu przekracza 10 kg, kupujący, korzystając z uprawnień wynikających z niniejszej gwarancji i na jej zasadach, może zgłosić prośbę o odebranie artykułu wskazując miejsce, w którym towar się znajduje. Po uzgodnieniu z Kupującym wadliwy towar zostanieodebrany w godzinach pracy serwisu maksymalnie w ciągu 7 dni poczynając od pierwszego dnia roboczego następującego po dniu zgłoszenia. W sytuacji naprawy produktu w miejscu użytkowania, konsumenci zobowiązany jest do zapewnienia miejsca i warunków do naprawy towaru.https://www.panasonic.com/content/dam/Panasonic/pl/pl/static-page/e-Gwarancja%20Panasonic%20od%2025122014.pdf