AEG FFB65394ZM

AEG FFB65394ZM
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Szuflada MaxiFlex AirDry Satelitarne ramię spryskujące Stabilizatory SoftSpikes Klasa energetyczna Zmywarka z technologią AirDry FFB65394ZM Zmywarka wolnostojąca z technologią AirDry, satelitarnym ramieniem natryskowym ProClean i funkcją opoźnienia startu, stal nierdzewna.

POZNAJ NASZE ZMYWARKI Maxiflex Swoboda aranżacji Dodatkowa, trzecia szuflada jest zaprojektowana tak, aby bez zgadywania pomieścić sztućce i przybory kuchenne. Ruchome przegródki i stojaki pozwolą odpowiednio ustawić noże i pozostałe sztućce.

jednocześnie w dolnych koszach umyjesz aż 14 kompletów naczyń! Naturalne suszenie AirDry sprawne suszenia w wyniku naturalnego przepływu powietrza, aby naczynia były nadzwyczajnie suche i od razu gotowe do zastosowania.

W ostatniej fazie cyklu drzwi zmywarki uchylają się automatycznie na 10 cm, dzięki czemu naczynia suszą się naturalnie. Ramię spryskujące SatelliteClean®. Wybierz idealną jakość zmywania, jaką zagwarantuje system SatelliteClean®.

To ramię spryskujące działa trzykrotnie sprawniej standardowe. Jest to osiągalne dzięki podwójnej rotacji, która sprawia ciągłe zmiany kąta spryskiwania. W ten sposób woda dociera do każdego zakątka zmywarki, zapewniając staranne zmywanie....