Philips GC 4532

Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

atrybuty artykułu Moc 2400 W dla prędkiego nagrzewania Żelazko błyskawicznie się nagrzewa i stwarza dużą liczba pary. Wygładzająca moc pary Wysokiej klasy żelazko dzięki ciągłemu wyrzutowi pary do 45 g/min sprawne prasowanie.

Łatwe odkamienianie w 15 sekund wystarczy wyjąć pojemnik na kamień i opłukać go pod bieżącą wodą. To tylko 15 sekund, które pomagają zachować sprawność żelazka na długie lata. Stopa o bardzo dobrym poślizgu Gładko przesuwa się po wszystkich tkaninach, jest niepodatna na zarysowania i prosta w czyszczeniu.

ŁATWE PRASOWANIE I bezusterkowOŚĆ NA LATA ŻELAZKO Z SILNYM WYRZUTEM PARY Ciągły strumień pary do 45 g szybkie i przyjemne prasowanie Gorąca para pozwala prasować skuteczniej. Więcej Rozluźnia włókna ubrań, dzięki czemu łatwiej wyprasować wszelkie dzianiny: od delikatnych po te grubsze.

Silne uderzenie pary na trudniejsze zagniecenia Silne uderzenie pary do 180 g usprawnia likwidowanie zagnieceń. Więcej Para wnika w głąb tkaniny, co umożliwia rozprasowanie choćby nad wyraz pomiętych miejsc na ubraniach.

BEZ OBAW UŻYWAJ WODY Z KRANU przystępne odkamienianie w 15 sekund szybko i bez trudności usuniesz kamień, który mieści się w żelazku. Wystarczy 15 sekund, aby wyczyścić żelazko. Po prostu, wyjmij pojemniczek, w którym zbiera się kamień i opłucz go pod bieżącą wodą.

Więcej Quick Calc Release to bezproblemowe odkamienianie. Regularnie przeprowadzane sprawi, że żelazko będzie służyło poprzez długi czas. Zawsze optymalny strumień pary. Trwałość na długo Regularne czyszczenie żelazka z kamienia i osadu pochodzącego z twardej wody pozwala zachować maksymalną moc strumienia pary oraz uniknąć białych albo brązowych plam na ubraniach.

Więcej System antywapienny jest niezwykle ważny, gdy do prasowania stosowana jest twarda woda z kranu. WYGODA użytkowanIA Stopa SteamGlide. Lekko porusza się po dzianinach Prasowanie jest prostsze, gdy żelazko płynnie przesuwa się po tkaninach i nie przywiera do materiału.

Więcej warstwa, z której stworzona jest stopa sprawia, iż jest niepodatna na zarysowania i nieskomplikowana w czyszczeniu....