Garmin fenix 5

Garmin fenix 5
Garmin fenix 5
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Garmin Fenix 5S Plus

Garmin Fenix 5S Plus to wytrzymały i progresywny zegarek GPS do wielu dyscyplin sportowych, który pomaga osiągać cele i nadaje się na mniejsze nadgarstki. Osiągaj lepsze wyniki z zaawansowanymi pomiarami produktywności, mapami, możliwością odtwarzania muzyki i wieloma innymi funkcjami. Dzięki kolorowym mapom TOPO z opcją Trendline do wyznaczania lubianych tras prosto znajdziesz najciekawsze ścieżki. Możesz wgrać do zegarka do 500 utworów, aby słuchać muzyki podczas treningu bez korzystania z telefonu. Inne ważne funkcje to m.in. Nadgarstkowy pomiar tętna, powiadomienia z telefonu i obsługa płatności zbliżeniowych Garmin Pay.

Droga do sukcesu

Niezależnie od tego, czy jesteś w mieście, czy na szlaku, zegarek Garmin Fenix 5S Plus zaimplementowane mapy i funkcje nawigacyjne, które pozwalają zachować prawidłową orientację w terenie i nie zboczyć z drogi. Fabrycznie załadowane kolorowe mapy TopoActive Europe są zoptymalizowane pod kątem stanowczo intuicyjnej nawigacji i śledzenia bieżącej lokalizacji w komfortowy sposób. Dla miłośników biegania i jazdy na rowerze w urządzeniu zastosowano funkcję wyznaczania tras wg popularności, która wykorzystuje informacje dotyczące milionów kilometrów z Garmin Connect, by w każdym miejscu można było odkrywać lokalne trasy.

Wysokiej jakości materiały, odporność i genialne parametry
Garmin Fenix 5S Plus łączy nowoczesną technologię z najwyższej jakości materiałami. Zegarek posiada ramkę ze stali , a także chemicznie usztywnione wypukłe szkiełko. W zegarku Garmin Fenix 5S Plus użyto także wysokiej rozdzielczości kolorowy i transreflektywny ekran Garmin Chroma Display z podświetleniem LED, który gwarantuje perfekcyjną czytelność w każdych warunkach - nawet w ostrym świetle słonecznym.

udoskonalony odbiór sygnałów satelitarnych

Garmin Fenix 5S Plus poza łącznością GPS i GLONASS odbiera jeszcze sygnał z satelitów GALILEO, co pozwala zachować łączność choćby w najtrudniejszych warunkach. Oprócz wskazówek na mapach, zegarek gwarantuje wyróznionia wysokościomierza, barometru i kompasu. Powiększa to poziom świadomości otoczenia. Zastosowany wysokościomierz ułatwia kontrolowanie różnicy wysokości podczas wędrówek, a trzyosiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia stale określa Twój kierunek, bez względu na to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

progresywne statystyki skuteczności
Zegarek Garmin Fenix 5S Plus zaawansowane funkcje treningowe, które pomagają kontrolować produktywność i kondycję fizyczną. Korzystaj z pomiarów fizjologicznych, dynamiki biegu i innych, by śledzić statystyki treningu, mierzyć postępy i ulepszać kondycję fizyczną. Stan wytrenowania to nowe narzędzie, które samoczynnie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności. Dzięki niemu dowiesz się, czy trenujesz równo, za konkretnie, czy osiągasz szczyt formy. Efekt treningu beztlenowego to pomiar, który dostarcza danych o tym, jak trening wpływa na Twoje możliwości. Możesz ponadto wyświetlić całościowe obciążenie treningowe. Urządzenie obsługuje wstępnie wgrane profile intensywności: pływanie, bieg, jazda na rowerze, wędrówki, jazda na nartach, wiosłowanie, paddle boarding i sporo innych. A jeśli chcesz rozszerzyć swoją motywację, pobierz zaawansowane treningi i plany treningowe z serwisu Garmin Connect.

Nadgarstkowy pomiar tętna

technologia pomiaru na nadgarstku Elevate pozwala pilnować tętno bez konieczności zakładania paska z czujnikiem na klatkę piersiową. Poza liczeniem kroków i śledzeniem snu zegarek wykorzystuje pomiary tętna do pozyskiwania danych na temat spalonych kalorii, a także pomiaru intensywności ćwiczeń. Mierzy także zmienność tętna, co pomaga w ocenie poziomu dynamiczności, na który gotowy jest Twój organizm.

ClimbPro
ClimbPro to specjalna funkcja, która dostarcza danych w czasie rzeczywistym na temat bieżących i nadchodzących podbiegów i podjazdów dla wstępnie załadowanych intensywności w trakcie biegu przełajowego, jazdy rowerem górskim albo jazdy po szosie.

Muzyka motywacyjna
Masz jakiś utwór, który nakręca Cię przed wyścigiem lub ciężkim treningiem? Korzystając z zegarka Garmin Fenix 5S Plus możesz słuchać muzyki, więc telefon może zostać w domu (pamięć zegarka pomieści do 500 utworów). Pobieranie utworów i tworzenie list odtwarzania z ulubionymi kawałkami jest proste. Możesz więc słuchać muzyki przez bezprzewodowe słuchawki Bluetooth (do nabycia osobno) w każdym miejscu i czasie. Możesz choćby zsynchronizować z zegarkiem starannie przygotowane playlisty z wybranych serwisów do przesyłania muzyki i cieszyć się jeszcze pokaźniejszymi zasobami muzyki bez reklam. Zostaw więc telefon w domu, gdy idziesz pobiegać albo pojeździć, ponieważ muzyka, która dodaje Ci motywacji, jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Płać ruchem ręki
Aby zegarek Garmin Fenix 5S Plus pasował do energicznego stylu życia, jest gotowy do obsługi funkcji do płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Płać za zakupy w mgnieniu oka, a gotówkę i karty płatnicze zostaw w domu. Funkcja działa praktycznie w każdym miejscu, w którym można dokonywać płatności zbliżeniowych.

Bądź na bieżąco dzięki inteligentnym funkcjom

Garmin Fenix 5S Plus obsługuje inteligentne powiadomienia po sparowaniu ze zgodnym urządzeniem. Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty możesz odbierać bezpośrednio w zegarku, niezależnie od tego, czy jesteś na szlaku, polu golfowym, czy po prostu z dala od biurka. Dostępne są dodatkowo inne funkcje online, takie jak automatyczne przesyłanie do sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect, śledzenie na żywo, GroupTrack i udostępnianie w mediach społecznościowych za pośrednictwem gratisowych aplikacji Garmin Connect i Garmin Connect Mobile.

dobrane aplikacje, tarcze zegarka i paski
Spersonalizuj swój zegarek Garmin Fenix 5S Plus za pomocą plików, które można gratisowo pobrać ze sklepu Connect IQ. Możesz zmienić tarczę zegarka, dodać pola i pobrać aplikacje i widżety, które pozwolą na szybki odczyt danych. Znaczny wybór pasków QuickFit powoduje,z łatwością możesz zespoić pasek do ulubionej dyscypliny sportu lub aktywności. Do zmiany paska nie są konieczne żadne narzędzia. Starczy wymienić, zatrzasnąć i gotowe.

Moc biegowa
Dodaj do treningu informacje mocy, pobierając na zegarek aplikację Running Power ze sklepu Connect IQ. Opracowana poprzez Garmin Labs aplikacja korzysta z pomiarów, takich jak tempo, odchylenie pionowe, nachylenie, a choćby szybkość i kierunek wiatru, żeby określić poziom mocy przykładanej do podłoża w trakcie biegu. Gdy już wiesz, ile mocy zużywasz z minuty na minutę i z kilometra na kilometr, możesz lepiej określić tempo, by nie wykorzystać sił zbyt szybko. Jeśli masz już adekwatne urządzenie Garmin, możesz bezpłatnie dodać pomiar mocy do biegu. Starczy posiadać zegarek Garmin Fenix 5S Plus i jedno z następujących akcesoriów: detektor tętna HRM-Run, czujnik tętna HRM-Tri albo detektor dynamiki biegu.

Własności fizyczne i działanie
Funkcje

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł